„Riterių“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

„Riterių“ rungtynės | Elvio Žaldario nuotr.

 Vilniaus futbolo klubas „Riteriai“ naująjį sezoną namuose pradės ypatingai. Per pirmadienį, kovo 11 d., „Sportima“ arenoje vyksiančias rungtynes pelnyti įvarčiai lems FK „Riteriai“ naujo, 2019 metų, sezono abonementų kainą, tai yra kitą dieną po rungtinių sezono abonementams bus pritaikyta tiek dešimčių procentų nuolaida, kiek įvarčių bus įmušta per pirmadienio rungtynes. Pirmąsias rungtynes namuose sostinės futbolininkai žais su Kauno „Stumbro“ komanda. 

„Pirmą kartą tokią dovaną gerbėjams įteikėme pernai. Pagal tuomet su nuolaida nupirktų abonementų skaičių ir šiųmečius gerbėjų klausimus socialinėje erdvėje, ar tradicijas tęsime, matome, kad tai pasiteisino. Geras tradicijas būtina puoselėti ir tęsti, todėl nekantriai laukiame pirmadienio. Mums tai bus pirmasis šios sezono mačas namuose, pirmas kartas šiemet, kai tarp namų sienų sveikinsimės su savo gerbėjais, galiausiai, jis lems ir abonementų kainą“, – sako FK „Riteriai“ rinkodaros vadovas Ovidijus Jurevičius.

Bus skaičiuojami ir sumuojami į abejus vartus įmušti įvarčiai. Pavyzdžiui, jei FK „Riteriai“ futbolininkai įmuš 4 įvarčius, o FK „Stumbras“ pelnys 2 įvarčius, kitą dieną po rungtynių, t. y. antradienį, kovo 12 d., FK „Riteriai“ abonementus į šio sezono namų rungtynes bus galima įsigyti net 60 proc. pigiau. Abonementas be nuolaidos suaugusiems kainuoja 30 ir 40 eurų. Abonementų kiekis ribotas.

Pernai nuolaidą abonementams lėmusiose rungtynėse tuometis FK „Trakai“ susitiko su Palangos „Palanga“. Tuomet į abejus vartus buvo įmušti 4 įvarčiai ir kitą dieną po rungtynių FK „Riteriai“ abonementams buvo taikoma 40 proc. nuolaida. Abonementus platina „Tiketa“.

„Kas žino, galbūt šiemet nutiks taip, kad abonementus bus galima įsigyti 90 proc. pigiau, o galbūt ir išvis nemokamai. Mūsų istorijoje yra buvę labai rezultatyvių rungtynių. Ateikite mūsų palaikyti – su gerbėjų palaikymu įvarčius mušti lengviau“, – kviečia klubo direktorius Virmantas Lemežis.

Aikštėje FK „Riteriai“ ir Kauno „Stumbras“ yra susitikę daugybę kartų. Net dešimt rungtynių baigėsi riterių pergale, šešiuose mačuose finalinis teisėjų švilpukas skelbė lygiąsias ir tik du kartus vilniečiai patyrė pralaimėjimą.

Abonementų savininkai visą 2019 m. sezoną nemokamai stebės Lietuvos A lygos namų rungtynes, Lietuvos futbolo federacijos taurės namų rungtynes, netgi Europos taurės atrankos namų rungtynes, taip pat bus kviečiami dalyvauti komandos organizuojamuose renginiuose.

40 proc. pigiau FK „Riteriai“ rungtynių abonementus įsigyti gali visi „Tiketa klubo“ nariai.

FK „Riteriai“ pastaraisiais metais įrodė, kad yra vienas perspektyviausių šalies futbolo klubų. Į Lietuvos A lygą vos 2014 metais priimtas klubas ketverius metus iš eilės tapo lygos prizininku – du kartus iškovojo sidabro medalius, o pernai antrus metus iš eilės užkopė ant trečiosios vietos laiptelio ir pasidabino bronzos medaliais. Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141