Londono „Chelsea“ užtikrintai sužaidė atsakomąsias rungtynes su „Malmo“ ekipa ir sutriuškinę ją rezultatu 3 – 0 užsitikrino vietą UEFA Europos lygos aštuntfinalyje.

Pirmąsias rungtynes Malmėje „Chelsea“ laimėjo rezultatu 2 – 1, tad visą seriją jie laimėjo bendru rezultatu 5 – 1.

Daug pakeitimų startinėje sudėtyje atlikę „Chelsea“ įvarčiais prabilo tik antrajame kėlinyje. 55-ą minutę Williano perdavimas surado Olivierį Giroud, o šis tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Kiek vėliau viskas pradėjo slysti iš „Malmo“ rankų. 73-ią minutę jie liko mažumoje, kadangi Rasmusui Bengtssonui buvo parodyta antroji geltona kortelė ir jis išvytas iš aikštės, o vos po minutės Rossas Barkley realizavo baudos smūgį ir padvigubino savo komandos persvarą.

Tuo viskas nesibaigė ir netrukus „Chelsea“ džiaugėsi dar vienu įvarčiu, kai 84-ą minutę Willianas atliko dar vieną rezultatyvų perdavimą, po kurio jaunasis Callumas Hudsonas-Odoi užtikrintai pasiuntė kamuolį į vartus – 3 – 0.

05-23 „Lietkabelis“ 18:50 „Žalgiris“
05-24 „Rytas“ 18:50 „Neptūnas“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris