Lietuvos krepšinio rinktinės treniruotė Amsterdame | krepsinionamai.lt nuotr.

Lietuvos krepšinio rinktinės treniruotė Amsterdame | krepsinionamai.lt nuotr.

 Lietuvos krepšinio rinktinė penktadienį pradės paskutinį FIBA Pasaulio taurės atrankos „langą“, o mūsiškių varžovais šį kartą bus Olandijos rinktinė.

Prieš Amsterdame vyksiančias rungtynes Lietuvos rinktinės treneris Dainius Adomaitis džiaugėsi naujokų pastangomis bei komandos susikaupimu.

„Manau, vyrai tikrai padarė gerą darbą, susikaupimas, matosi, geras. Pasikartojome gynybą, įsivedėme į situacijas, kurias naudojome anksčiau, prisitaikėme prie esamų žaidėjų. Vyrų susikaupimas ir darbas tenkina labai“, – teigė strategas.

– Kas labiausiai neramina? Vis akcentuojate, kad gynyba yra geresnė nei puolimas...

– Visąlaik, kai komandos susirenka trumpam laikui, pirmą kartą gynyba treniruotėse visada būna geresnė nei puolimas. Šiandien ir vakar treniruotėse jau ir puolime buvo geriau. Dalis žaidėjų ir anksčiau yra rungtyniavę kartu, tai viską kiek palengvina.

– Kokį įspūdį palieka naujokai?

– Gerą. Man svarbiausia, kad yra maksimalios pastangos, noriai įsisavinama informacija. Dabar svarbiausia, kad išėję į aikštelę padarytų tai, apie ką kalbėjome.

– Sąlygos tenkina?

– Tenkina, viskas tvarkoje. Rytoj laukia fizinė kova, nes visas olandų žaidimas yra tuo pagrįstas. Bus įdomu.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United