Airinė Palšytė | Frank Hammerschmidt nuotr.

Airinė Palšytė | Frank Hammerschmidt nuotr.

 Kovo 1-3 dienomis Glazge (Škotija) vyksiančiame Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate dalyvaus devyni Lietuvos sportininkai. Gausesnė delegacija buvo tik kartą istorijoje – 2009-aisiais Turine (Italija) varžėsi dešimt lengvaatlečių, tačiau keturios iš jų bėgo estafetėje 4×400 m.

Penkiems šių metų rinktinės nariams pirmenybės Glazge bus debiutinės. Šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė dalyvavo tris kartus (2011 m. – 19 vieta, 2015 m. – 4 vieta ir 2017 m. – aukso medalis), trišuolininkė Dovilė Dzindzaletaitė – du (2013 m. – 14 vieta, 2015 m. – 16 vieta), 800 m bėgikė Eglė Balčiūnaitė – vieną (2011 m. – 4 vieta), o 400 m bėgsianti Agnė Šerkšnienė 2009-aisiais bėgo estafetę (6 vieta).

Čempionatą bus galima stebėti per LRT PLIUS.

Lietuvos komandos sudėtis:

Moterys

60 m – Akvilė Andriukaitytė

400 m – Agnė Šerkšnienė

800 m – Eglė Balčiūnaitė

1500 m – Natalija Piliušina

Šuoliai į aukštį – Airinė Palšytė

Trišuolis – Dovilė Dzindzaletaitė ir Diana Zagainova

Vyrai

1500 m – Simas Bertašius

Šuoliai į aukštį – Adrijus Glebauskas



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

03-23 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Juventus“
03-23 „Lietkabelis“ 18:15 „Dzūkija“
03-23 „Skycop“ 18:15 „Rytas“
03-24 „Šiauliai“ 17:20 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

03-21 Maskvos CSKA 19:00 Stambulo „Fenerbahce“
03-21 Podgoricos „Budučnost“ 21:00 Stambulo „Anadolu Efes“
03-21 Miuncheno „Bayern“ 21:00 „Barcelona“
03-21 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:30 Pirėjo „Olympiakos“
03-22 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Tel Avivo „Maccabi“
03-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Stambulo „Darussafaka“
03-22 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Madrido „Real“
03-22 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Atėnų Panathinaikos
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 03-30 Fulham 14 : 30 Manchester City
Šeš 03-30 Leicester City 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 03-30 Manchester United 17 : 00 Watford
Šeš 03-30 Crystal Palace 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 03-30 Burnley 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 03-30 Brighton & Hov… 17 : 00 Southampton
Šeš 03-30 West Ham United 19 : 30 Everton
Sek 03-31 Cardiff City 15 : 05 Chelsea
Sek 03-31 Liverpool 17 : 30 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

03-21 „Hockey Punks“ 20:15 „Energija“
03-24 „Energija“ 15:30 „Hockey Punks“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141