Raheemas Sterlingas | Scanpix nuotr.

„Manchester City“ pasirodymą UEFA Čempionų lygos aštuntfinalyje pradėjo sunkiomis rungtynėmis Vokietijoje ir net užsidirbę du vienuolikos metrų baudinius sugebėjo išplėšti pergalę prieš Gelzenkircheno „Schalke“ rezultatu 3 – 2.

Rungtynės Pepo Guardiolos auklėtiniams prasidėjo gerai ir jie jau 18-ą minutę buvo priekyje. Tuomet Davido Silvos perdavimo sulaukęs Sergio Aguero atliko užtikrintą smūgį, kuris pasibaigė įvarčiu.

Į tai „Schalke“ atsakė dviem įvarčiais nuo vienuolikos metrų žymos. Pirmuoju atveju Nicolas Otamendi sužaidė rankomis baudos aikštelėje ir po VAR peržiūros teisėjas skyrė baudinį, kurį 38-ą minutę realizavo Nabilis Bentalebas, o vėliau Fernandingo tempė varžovą už marškinėlių ir N.Bentalebas 45-ą minutę realizavo dar vieną baudinį – 2 – 1.

Antrajame kėlinyje „Manchester City“ ir toliau nesisekė, kadangi jie neteko žaidėjo. 68-ą minutę teisėjas sušvilpė ir parodė N.Otamendi antrą geltoną kortelę, tad argentinietis buvo išvytas iš aikštės.

Nepaisant to, P.Guardiolos auklėtiniai išplėšė vėlyvą pergalę. 85-ą minutę Leroy‘us Sane realizavo baudos smūgį ir išlygino rezultatą, o pergalę dovanojo 90-ą minutę atliktas tikslus Raheemo Sterlingo smūgis – 3 – 2.

Tre 05-08 Ajax 2 - 3 Tottenham Hotspur
Ant 05-07 Liverpool 4 - 0 Barcelona

Šeš 06-01 Tottenham Hotspur 22 : 00 Liverpool

05-27 „Neptūnas“ 18:50 „Lietkabelis“
05-28 „Žalgiris“ 18:50 „Rytas“

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris