Tomas Kaukėnas | Andrei Ivanov nuotr.

Tomas Kaukėnas | Andrei Ivanov nuotr.

 Jutoje (JAV) sekmadienį baigiasi aštuntasis pasaulio biatlono taurės etapas. Priešpaskutinėje rungtyje – mišrių porų estafetėje – dalyvavo ir lietuviai Tomas Kaukėnas bei Natalija Kočergina.

T.Kaukėnas pirmajame etape panaudojo 3 papildomus šovinius. N.Kočerginai sekėsi prasčiau – 4 papildomi šoviniai ir 1 baudos ratas. Vėl į trasą grįžęs T.Kaukėnas panaudojo tik 1 papildomą šovinį, bet lietuviai buvo aplenkti ratu ir negalėjo pasiekti finišo. Galutinėje įskaitoje lietuviams atiteko 21-a vieta. Už jų liko tik Kinijos pora.

Lenktynes laimėjo italai – Lukasas Hofferis ir Dorothea Wierer. Jie išvengė baudos ratų, panaudojo 6 papildomus šovinius ir finišavo per 35 min. 27.9 sek. Antri buvo austrai Simonas Ederis ir Lisa Theresa Hauser (+22.9 sek., 0 baudos ratų + 2 papildomi šoviniai), o treti – prancūzai Antoninas Guigonnat ir Julia Simon (+50.2, 1+8).

Vėlyvą sekmadienio vakarą vyks mišrių komandų estafetės lenktynės. Jose Lietuvai turėtų atstovauti Vytautas Strolia, Linas Banys, Gabrielė Leščinskaitė ir N.Kočergina.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 02-17 Chelsea 22 : 00 Manchester United
Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United