Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

Emiliano Sala | Scanpix nuotr.

UEFA patvirtino, jog šią savaitę visuose vyksiančiuose Čempionų lygos ir Europos lygos susitikimuose bus tylos minute išreikšta pagarba žuvusiam Emiliano Sala

Puolėjas kartu su pilotu Davidu Ibbotsonu iš Nanto, Prancūzijos, sausio 21-ąją dieną išskrido į Velsą, tačiau Kardifo taip ir nepasiekė, lėktuvas dingo iš ryšio zonos. Neseniai šioje tragiškoje istorijoje buvo padėtas taškas: policija patvirtino, kad sekmadienį iš Lamanšo sąsiaurio dugno ištraukto kūnas yra buvusio „Nantes“ futbolininko.

„UEFA organizacijos vardu norėčiau pareikšti šeimai ir visiems Emiliano Sala artimiesiems nuoširdžiausią užuojautą dėl šios netekties. Esu labai liūdnas, kad iš jo gyvenimą atėmė taip žiauriai tokiame jauname amžiuje, raginu visus sirgalius artėjančiomis dienomis atiduoti pagarbą jo atminimui“,- kalbėjo UEFA prezidentas Aleksandras Čeferinas.

Komandos taip pat turės pasirinkimą artėjančiose rungtynėse vilkėti juodos spalvos gedulo juosteles, skirtas E.Sala atminimui.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

Eurolyga 2018/2019

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 04-21 Everton 15 : 30 Manchester United
Sek 04-21 Cardiff City 18 : 00 Liverpool
Sek 04-21 Arsenal 18 : 00 Crystal Palace
Pir 04-22 Chelsea 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141