Marcelo ir Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Marcelo ir Cristiano Ronaldo | Scanpix nuotr.

Madrido „Real“ krašto gynėjas Marcelo nuramino užsienio žiniasklaidoje anksčiau pasirodžiusias kalbas, jog jis ketina prisijungti prie į Turino „Juventus“ išvykusio Cristiano Ronaldo ir pabrėžė, kad neturi planų palikti Ispaniją.

Viešai žinoma, kad Marcelo ir C.Ronaldo yra geri draugai, o anksčiau brazilas yra netgi teigęs, kad kur vyks portugalas, ten seks ir jis.

Nenuostabu, kad kai vasarą C.Ronaldo nutarė imtis naujo iššūkio ir už maždaug 100 mln. eurų persikėlė į Italiją, iškart pasirodė gandai, jog ir Marcelo keliaus į Turiną.

Visgi, sezonas jau perkopė į antrą pusę, o brazilas ir toliau žaidžia Madride. Dabar jis dar ir patvirtino, kad neketina palikti šios komandos.

„Mes kalbame apie labai didelę komandą. Pamenu, kad dažnai stebėdavau „Juventus“, kai jiems atstovavo Pavelas Nedvedas. Esu netgi su juo apsikeitęs marškinėliais. 

Tačiau aš esu „Real“ žaidėjas ir turiu galiojantį kontraktą su šia komanda. Nežinau, iš kur atsirado gandai apie mano norą išvykti. Praneščiau, jeigu turėčiau kokį nors susitarimą ar tarčiausi su kuria nors komanda“, - teigia Marcelo.

Brazilas taip pat atskleidė ir tai, kaip jis sužinojo, jog C.Ronaldo paliks komandą ir tai nutiko anksčiau nei prieš pat jo persikėlimą į Turiną.

„Mes ruošėmės paskutiniam finalui ir tuomet jis man pasakė, kad išvyks. Tad taip, jis man tai prisipažino dar prieš rungtynes“, - prisiminė Marcelo.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141