Pastarųjų dienų Lietuvos ledo ritulininkų naujienos užsienyje VIDEO

2019.02.12 12:00
Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
Pijus Rulevičius, Danielius Bogdziulis ir Kostas Gusevas | „Facebook“ nuotr.

Pijus Rulevičius, Danielius Bogdziulis ir Kostas Gusevas | „Facebook“ nuotr.

 Pastarosiomis dienomis įvairiose pasaulio ledo ritulio lygose savo pasirodymus tęsė ir Lietuvos žaidėjai. Sportas.lt pristato kassavaitinę lietuvių pasirodymų užsienyje apžvalgą.

Sportas.lt lankytojų savaitės žaidėjo rinkimai:

Apklausa

1. Išrinkite savaitės žaidėją

Pijus Rulevičius | „Facebook“ nuotr.

Pijus Rulevičius | „Facebook“ nuotr.

Pietinėje JAV profesionalų lygoje (SPHL) Pijaus Rulevičiaus atstovaujama „Peoria Rivermen“ komanda pasidalino po pergalę su „Quad City Storm“: namuose 3:2 ir svečiuose 3:4. Lietuvis abejose rungtynėse atliko po rezultatyvų perdavimą, o antrajame mače dar susimušė su varžovu ir užsidirbo 5 baudos min.

„Peoria Rivermen“ (64 tšk.) dominuoja 10 komandų lygoje.


Alpių ledo ritulio lygoje (AlpsHL) Marko Kaleinikovo atstovaujama „EC Kitzbuheler“ (Austrija) komanda svečiuose 3:5 turėjo pripažinti „EHC Alge Elastic Lustenau“ (Austrija) pranašumą. Puolėjas iš Lietuvos nepasižymėjo.

„EC Kitzbuheler“ (37 tšk.) užima 12-ą vietą tarp 17 ekipų. Lygoje žaidžia 8 Italijos, 7 Austrijos ir 2 Slovėnijos komandos.


Jungtinėje Olandijos ir Belgijos lygoje „BeNeLiga“ Mecheleno „Golden Sharks“ (Belgija) su Aivaru Bendžiumi svečiuose 2:10 pralaimėjo prieš Neimegeno „Ahoud Devils“ (Olandija), o savo arenoje 4:6 neatsilaikė prieš Amsterdamo „Tigers“ (Olandija). Lietuvis pirmose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą, o antrose įmušė 2 įvarčius, pridėjo 2 rezultatyvius perdavimus ir gavo 2 baudos min.

„Golden Sharks“ (9 tšk.) užima 10-ą vietą tarp 12 klubų.


Danijos antroje lygoje Tado Ramanausko atstovaujama „Herlev“ komanda išvykoje patyrė dvi nesėkmes: 1:3 prieš „Rungsted“ ir net 0:11 prieš „Gladsaxe“. Lietuvis rungtynėms nebuvo registruotas.

„Herning“ su dviem lietuviais išvykoje 4:0 nugalėjo „Esbjerg“. Nikita Piazenko atliko rezultatyvų perdavimą ir kartą atakavo varžovų vartus, o Martynas Radzevičius nežaidė.

„Herning“  (61 tšk.) tebepirmauja 7 komandų Vakarų konferencijoje, o „Herlev“ (26 tšk.) Rytuose užima 5-ą poziciją tarp 6 ekipų.


Ruslanas Černychas | „Facebook“ nuotr.

Ruslanas Černychas | „Facebook“ nuotr.

Anglijos lygoje „NIHL 1“ Bilingemo „Stars“ su Edgaru Protčenko patyrė dvi nesėkmes: namuose 2:7 prieš Telfordo „Tigers“ ir svečiuose 1:5 prieš Šefildo „Steeldogs“. Lietuvis pirmose rungtynėse gavo 2 baudos min., o antrose nepasižymėjo.

Ruslano Černycho atstovaujama Notingemo „Lions“ komanda išvykoje 0:9 neturėjo vilčių prieš „Sutton Sting“, o savo aikštėje 1:7 pralaimėjo prieš Blakberno „Hawks“. Gynėjas iš Lietuvos žaidė tik antrose rungtynėse, kuriose nepasižymėjo.

„Stars“  (15 tšk.) Šiaurės konferencijoje užima 9-ą vietą, o „Lions“ (0 tšk.) lieka paskutiniai – 10-i.


Antroje pagal pajėgumą Lenkijos lygoje Katovicų SMS PZHL su Jaromiru Šusterovu išvykoje du kartus nugalėjo Torunės SMS: 3:1 ir 7:5. Lietuvis pirmose rungtynėse nepasižymėjo, o antrose įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą.

SMS PZHL (51 tšk.) užima 2-ą vietą tarp 8 komandų.


Antroje Latvijos lygoje (JAHL) Artiomo Starovoitovo atstovaujama Daugpilio „HK Dinaburga“ komanda namuose 11:3 sutriuškino Rygos „Prizmą“. Gynėjas iš Lietuvos atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir gavo 2 baudos min.

Liepojos SSS su dviem lietuviais svečiuose 2:3 nusileido „Marupei/AKO“. Paulius Rumševičius nepasižymėjo, o Egidijus Binkulis nežaidė.

„HK Dinaburga“ (60 tšk.) pirmauja lygoje, o Liepojos SSS (45 tšk.) tarp 9 ekipų rikiuojasi 3-ia.


Anglijos antroje lygoje „NIHL 2“ Danieliaus Tamašausko atstovaujama „Haringey Huskies“ komanda namuose 1:9 neturėjo vilčių prieš Slau „Jets“. Gynėjas iš Lietuvos nežaidė.

„Haringey Huskies“ (13 tšk.) tarp 15 komandų užima 11-ą vietą.


Vokietijos trečioje lygoje „Oberliga“ Tado Kumeliausko atstovaujama „ECDC Memmingen Indians“ ekipa namuose 3:2 įveikė Rėgensburgo „Eisbaren“, o išvykoje po pratęsimo 7:6 išplėšė pergalę prieš „ERC Bulls Sonthofen“. Lietuvis pirmose rungtynėse įmušė įvartį, atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo 4 baudos min., o antrose įmušė net tris įvarčius (tarp jų – pergalingą), atliko rezultatyvų perdavimą ir užsidirbo 4 baudos min.

Hanoverio „Indians“ su Arnoldu Bosu išvykoje 8:3 nugalėjo „Harzer Falken“, 7:4 įveikė „Saale Bulls Halle“, o namuose 5:3 pranoko „Fuchse Duisburg“. Lietuvis pirmose rungtynėse pelnė įvartį, antrose įmušė 2 įvarčius ir gavo 2 baudos min., o trečiose nepasižymėjo.

„ECDC Memmingen Indians“ (64 tšk.) Pietų konferencijoje tarp 12 komandų užima 5-ą vietą. „Indians“ (88 tšk.) Šiaurės konferencijoje rikiuojasi 3-ias tarp 13 klubų.


Povilas Verenis | Paolo Del Grosso nuotr.

Povilas Verenis | Paolo Del Grosso nuotr.

Pereinamajame turnyre dėl vietos trečioje Vokietijos lygoje „EHC Waldkraiburg“ su Povilu Vereniu du kartus nugalėjo „TSV Peissenberg“: svečiuose 3:1 ir namuose 6:2. Lietuvis pirmose rungtynėse nepasižymėjo, o antrose įmušė 2 įvarčius ir gavo 2 baudos min.

Donato Žukovo atstovaujamas „EHC Konigsbrunn“ klubas pasidalino po pergalę su „EV Fussen“: namuose 5:9 ir svečiuose 6:2. Lietuvis abu kartus žaidė be keitimų.

„EC Bad Kissingen“ su Domantu Čypu pasidalino po pergalę su „TSV Erding“: svečiuose 3:7 ir namuose 7:2. Lietuvis pirmose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą, o antrose pridėjo net 3 rezultatyvius perdavimus.

„EC Bad Kissingen“ (15 tšk.) rikiuojasi 5-a, „EHC Waldkraiburg“ (15 tšk.) – 7-a, o „EHC Konigsbrunn“ (10 tšk.) – 9-a tarp 10 komandų.


Norvegijos trečioje lygoje Haugesundo „Seagulls“ su Ernestu Kieliumi išvykoje du kartus nugalėjo „Ski“ ledo ritulininkus: 8:2 ir 3:2. Ant ledo grįžęs lietuvis abu mačus žaidė be keitimų ir iš viso atrėmė 42 iš 46 smūgių.

„Seagulls“ (28 tšk.) tvirtai užima 2-ą vietą tarp 4 ekipų.


Ketvirtoje Vokietijos lygoje „EC Nordhorn“ su Danieliumi Bogdziuliu ir Danieliumi Nomanovu pasidalino po pergalę su „EC Adendorfer“: svečiuose 3:7 ir namuose 14:1. D.Bogdziulis per 2 mačus įmušė net 4 įvarčius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o D.Nomanovas pridėjo 3 įvarčius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„EC Nordhorn“ (26 tšk.) Šiaurės konferencijoje užėmė 4-ą poziciją tarp 6 ekipų ir pelnė paskutinį kelialapį į kitą etapą. Dabar „EC Nordhorn“ žais jungtinėje keturių komandų iš Šiaurės/Rytų konferencijų A grupėje.


Artūras Laukaitis | „Facebook“ nuotr.

Artūras Laukaitis | „Facebook“ nuotr.

JAV studentų čempionato trečiajame divizione (NCAA III) „UW-Stout“ su Artūru Laukaičiu išvykoje 4:7 pralaimėjo „UW-Stevens Point“, o namie sužaidė lygiosiomis – 4:4 – su „UW-River Falls“. Lietuvis pirmose rungtynėse įmušė įvartį ir gavo 4 baudos min., o antrose pasižymėjo rezultatyviu perdavimu.

„UW-Stout“ (2 tšk.) WIAC konferencijos reguliariajame sezone užėmė paskutinę – 5-ą – vietą. Pirmajame atkrintamųjų varžybų etape jie susitiks su „UW-River Falls“.


Kostas Gusevas | Organizatorių nuotr.

Kostas Gusevas | Organizatorių nuotr.

Jaunimo ledo ritulio lygoje (MHL) Rygos „HK Riga“ (Latvija) su Kostu Gusevu namuose pasidalino po pergalę – 4:2 ir 1:6 – su Maskvos „MHK Spartak“ (Rusija). Po ligos grįžęs lietuvis pirmose rungtynėse sužaidė 18 min. 59 sek. ir blokavo 2 varžovų smūgius, o antrose per 20 min. 58 sek. 3 kartus atakavo varžovų vartus ir blokavo net 4 smūgius.

„HK Riga“ (42 tšk.) Vakarų konferencijoje tarp 17 komandų užima 14-ą vietą ir jau prarado viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.


Vienoje stipriausių JAV jaunimo (iki 21 metų) lygų (NAHL) Luko Žukausko atstovaujama Springfildo „Junior Blues“ ekipa svečiuose du kartus – 4:1 ir 1:0 – nugalėjo Minesotos „Magicians“, bet trečiose tarpusavio rungtynėse patyrė nesėkmę 2:3. Lietuvis nežaidė, o oficialiame NAHL puslapyje buvo išregistruotas iš „Junior Blues“ sudėties. Per 11 sužaistų NAHL rungtynių L.Žukauskas atliko 3 rezultatyvius perdavimus. Dėl problemų su viza JAV palikęs L.Žukauskas sezoną planuoja užbaigti Švedijoje.

„Junior Blues“ (48 tšk.) Vidurio Vakarų divizione tarp 6 klubų žengia 4-i.


JAV jaunimo (iki 21 metų) lygoje (NCDC) Patriko Misiuko atstovaujama „South Shore Kings“ ekipa du kartus pralaimėjo prieš Konektikuto „Junior Rangers“: 2:4 ir 1:5. Lietuvis pirmose rungtynėse nepasižymėjo, o antrose rezultatyviu perdavimu prisidėjo prie vienintelio komandos įvarčio.

Sirakūzų „Stars“ su Dominyku Bogdziuliu du sykius įveikė Bostono „Bandits“: 4:2 ir 2:1. Lietuvis pirmose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo 4 baudos min., o antrose pridėjo rezultatyvų perdavimą.

„Stars“ (43 tšk.) užima 8-ą vietą, o „South Shore Kings“ (26 tšk.) tarp 12 komandų rikiuojasi 11-a.


Arvydas Domeika ir Karolis Krasilnikovas | „Facebook“ nuotr.

Arvydas Domeika ir Karolis Krasilnikovas | „Facebook“ nuotr.

JAV Vidurio Vakarų valstijų jaunimo (iki 21 metų) lygoje (WSHL) dviejų lietuvių atstovaujama Dalaso „Snipers“ komanda svečiuose tris kartus nusileido „Wichita Junior Thunder“ ekipai: 5:6, po pratęsimo 2:3 ir 4:5. Karolis Krasilnikovas per 3 mačus atliko 1 rezultatyvų perdavimą, o Arvydas Domeika pelnė 2 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir gavo 4 baudos min.

„Valencia Flyers“ su dviem lietuviais namuose po pratęsimo 3:2 įveikė „Fresno Monsters“ ir 2:8 nusileido Long Bičo „Bombers“, o išvykoje 3:7 neprilygo San Diego „Sabers“. Abu lietuviai žaidė tik pirmajame mače: Eimantas Noreika įmušė įvartį, o Matas Mikalauskas nepasižymėjo.

Lietuviai antrose ir trečiose rungtynėse nežaidė, nes po mainų persikėlė į vieną stipriausių WSHL komandų – „El Paso Rhinos“. Naujoji lietuvių komanda namuose susitvarkė su Šiaurės Kolorado „Eagles“ pasipriešinimu: 4:1 ir 3:0. Lietuviai pasižymėjo tik antrajame mače: E.Noreika atliko rezultatyvų perdavimą, o M.Mikalauskas gavo 6 baudos min.

„El Paso Rhinos“ (104 tšk.) lyderiauja Vidurio Vakarų divizione, o „Snipers“ (66 tšk.) tarp 5 komandų užima 4-ą vietą.


JAV jaunimo (iki 21 metų) lygoje („USPHL Premier“) Kristupo Blažio atstovaujama „DME Swamp Rabbits“ komanda du kartus nugalėjo Floridos „Junior Blades“: 5:4 ir net 11:2. Lietuvis pirmose rungtynėse nepasižymėjo, o antrose atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Konektikuto „Nighthawks“ su Denisu Kuzminovu du kartus – po pratęsimo 6:5 ir 8:3 – pranoko Konektikuto „Junior Rangers“ bei 5:3 nugalėjo „Hartford Junior Wolfpack“. Lietuvis pirmose rungtynėse įmušė įvartį ir atliko rezultatyvų perdavimą, antrose pelnė 2 įvarčius ir pridėjo rezultatyvų perdavimą, o trečiose įmušė įvartį ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„DME Swamp Rabbits“ (57 tšk.) pirmauja 5-ių komandų Floridos divizione, „Nighthawks“ (58 tšk.) lyderiauja 7 ekipų Šiaurės Rytų divizione, Ignoto Rago atstovaujama Ričmondo „Generals“ (55 tšk.) Pietryčių divizione yra 3-ia, o „Potomac Patriots“ (20 tšk.) su Elvinu Karla, Martynu Miliūnu ir Dominyku Motiejūnu rikiuojasi paskutinė – 6-a. „DME Swamp Rabbits“, „Nighthawks“ ir „Generals“ jau užsitikrino vietas atkrintamosiose varžybose.


JAV jaunimo (iki 21 metų) dublerių lygoje (NA3HL) Long Bičo „Sharks“ su Dino Mukovozu išvykoje du kartus – 3:4 ir 3:10 – pralaimėjo prieš „Northeast Generals“. Lietuvis pirmose rungtynėse įmušė įvartį, o antrose atliko rezultatyvų perdavimą.

„Sharks“ (26 tšk.) Pakrantės divizione tarp 6 komandų užima 4-ą vietą.


Danijos jaunimo (iki 20 metų) lygoje „Herning“ su dviem lietuviais namuose 5:2 nugalėjo be Gvido Rimkaus žaidusią „Esbjerg“ ir 3:1 įveikė „Frederikshavn“. N.Piazenko per šiuos mačus iš viso pelnė 2 įvarčius ir atliko rezultatyvų perdavimą, o M.Radzevičius pasižymėjo tik 4 smūgiais į varžovų vartus.

„Herning“ (53 tšk.) lyderiauja Vakarų konferencijoje, o „Esbjerg“ (16 tšk.) yra 5-a tarp 6 ekipų. „Herlev“ (24 tšk.) su T.Ramanausku Rytuose tarp 5 komandų žengia 3-ia.


Lenkijos jaunimo (iki 20 metų) lygoje „TMH Polonia Bytom“ komanda svečiuose pasidalino po pergalę su Krokuvos „MKS Cracovia“: 4:10 ir 3:2. J.Šusterovas šį kartą ekipai negalėjo padėti.

„TMH Polonia Bytom“ (39 tšk.) rikiuojasi 5-a tarp 8 ekipų.


Antroje Vokietijos jaunimo (iki 20 metų) lygoje „EV Fussen“ su Mantu Stankiumi savo aikštėje 2:5 nusileido „Starbulls Rosenheim“. Gynėjas iš Lietuvos nepasižymėjo.

„EV Fussen“ (46 tšk.) užima 4-ą poziciją tarp 10 komandų.


Trečioje Suomijos jaunimo (iki 20 metų) lygoje „Titaanit“ su Christianu Volodinu namuose 7:8 nusileido „GrIFK“, o svečiuose 5:7 pralaimėjo prieš „Pyry“. Lietuvis pirmose rungtynėse gavo 2 baudos min., o antrose nepasižymėjo.

„Titaanit“ (1 tšk.) užima paskutinę – 8-ą – vietą.


JAV jaunių (iki 18 metų) lygoje Luko Washco atstovaujama „Valley Forge Minutemen“ ekipa 1:4 turėjo pripažinti „North Jersey Avalanche“ pranašumą. Lietuvis nepasižymėjo.

„Valley Forge Minutemen“ (18 tšk.) lenkia du klubus ir rikiuojasi 7-as.


Švedijos Vakarų regiono jaunių (iki 18 metų) lygoje „HC Viking“ su Nikita Volochu išvykoje 2:3 nusileido „HT Kristinehamns“.  Puolėjas iš Lietuvos nepasižymėjo.

Šiaurės regione Jokūbo Minelgos ir Arkadijaus Reizino atstovaujama „HC Kalix“ komanda namuose patyrė dvi nesėkmes: 3:10 prieš „SK Lycksele“ ir 2:4 prieš „SK Tegs Ungdom“. Tik pirmose rungtynėse žaidęs A.Reizinas atrėmė  52 iš 62 varžovų smūgių. J.Minelga abu kartus nepasižymėjo.

„HC Viking“ (34 tšk.) tarp 8 komandų rikiuojasi 3-ia, o „HC Kalix“ (3 tšk.) lieka paskutinė – 10-a.


Antroje Norvegijos jaunių (iki 18 metų) lygoje Danilo Drozdovo atstovaujama „Stavanger-2“ komanda savo aikštėje du kartus sutriuškino „Jutul/Ringerike“: 8:1 ir 11:5. Lietuvis pirmose rungtynėse atliko rezultatyvų perdavimą ir gavo 2 baudos min., o antrose nepasižymėjo.

„Stavanger-2“ (23 tšk.) tarp 7 ekipų užima 2-ą vietą.

Kitos naujienos apie Lietuvos ledo ritulininkus užsienyje ČIA.

Audrius Sadauskas
Sportas.lt žurnalistas
info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

09-23 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Nevėžis“
09-24 „CBET“ 18:30 „Rytas“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Palanga 17 : 00 Riteriai
Tre 09-25 Stumbras 18 : 00 Sūduva
Tre 09-25 Žalgiris 19 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141