Robertas Whittakeris | Instagram.com nuotr

Robertas Whittakeris | Instagram.com nuotr

  Sekmadienį Melburne (Australija) į „UFC 234“ turnyrą susirinkę vietiniai sirgaliai neišvydo savo herojaus Roberto Whittakerio. Naujojoje Zelandijoje gimęs, bet Australijai atstovaujantis R.Whittakeris dėl sveikatos problemų negalėjo ginti turimo UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo prieš Kelviną Gastelumą.

Kovos išvakarėse australas ėmė skųstis pilvo skausmais. R.Whittakeris buvo nugabentas į ligoninę, kur jam atlikta operacija. Australas turėjo problemų su žarnynu. Jo žarnos buvo susisukusios, nustatyta pilvo sienos išvarža.

Pasak pranešimų, R.Whittakerio operacija truko daugiau nei tris valandas, o jeigu kovotojas būtų žengęs į narvą, kaip kad pats norėjo, tai galėjo baigtis ir mirtimi.

Po operacijos R.Whittakeris pasidalino informacija apie savo sveikatos būklę ir atsiprašė R.Whittakerio.

„Leiskite man atsiprašyti savo draugų, šeimos ir sirgalių, kurie tikėjosi pamatyti mano pasirodymą. Deja, tačiau negalėjau ten būti. Aš bandžiau daryti viską, ką tik galiu, kad žengčiau į narvą. Aš kovojau, kol daktarai nepasakė, kad turėsiu operuotis arba neteksiu dalies savo žarnyno. Aš privalėjau pirmiausia žiūrėti savo sveikatos, visų labai atsiprašau.

Atsiprašau K.Gastelumo, nes jis sunkiai ruošėsi ir ėjo ilgą kelią, tačiau negalėjo pasirodyti.

Jūs žinote, ką man reiškia aštuoniakampis narvas. Dėl jūsų sirgaliai, kurie stovite už manęs, palaikote ir siunčiate savo meilę, man tai reiškia labai daug. Tai man palengvins darbą kitam kartui, kai ten pateksiu ir atiduosiu visą savo sielą bei parodysiu jums gerą šou.

Aš sugrįšiu stipresnis nei kada nors anksčiau. Tai viena iš kliūčių, kurias aš peršoksiu. Aš sugrįšiu“, - sakė R.Whittakeris.

Vienintelis dalykas, kurio R.Whittakeris negalėjo pasakyti – kada galime tikėtis jo sugrįžimo. Nors UFC prezidentas Dana White‘as yra sakęs, kad R.Whittakerio reabilitacija gali užtrukti nuo keturių iki šešių savaičių, tačiau ar tai yra tiesa ir patvirtinta medikų – nežinoma.

 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Gediminas
2019-02-11 14:12:13
Prieš postinant jūs skaitot tekstą ką parašėt?
Gale Whittakerį su Gastelumu sumaišėt...
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-27 „Lietkabelis“ 17:00 „Sintek-Dzūkija“
10-27 „Žalgiris“ 17:20 „CBET“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-26 Riteriai 13 : 00 Panevėžys
Šeš 10-26 Atlantas 13 : 00 Palanga
Šeš 10-26 Sūduva 13 : 00 Žalgiris
Šeš 10-26 Kauno Žalgiris 13 : 00 Stumbras