Kelvinas Gastelumas | „Twitter“ nuotr.

Kelvinas Gastelumas | „Twitter“ nuotr.

  Sekmadienį Melburne (Australija) į „UFC 234“ turnyrą susirinkę vietiniai sirgaliai neišvydo savo herojaus Roberto Whittakerio. Naujojoje Zelandijoje gimęs, bet Australijai atstovaujantis R.Whittakeris dėl sveikatos problemų negalėjo ginti turimo UFC vidutinio svorio kategorijos pasaulio čempiono diržo prieš Kelviną Gastelumą.

Kovos išvakarėse australas ėmė skųstis pilvo skausmais. R.Whittakeris buvo nugabentas į ligoninę, kur jam atlikta operacija. Australas turėjo problemų su žarnynu. Jo žarnos buvo susisukusios, nustatyta pilvo sienos išvarža.

Vos tik sužinojęs, kad R.Whittakeris iškrito, K.Gastelumas „UFC 234“ turnyro užkulsiuose pasirodė su čempiono diržu ant peties.

„Tai mano diržas“, - sakė K.Gastelumas. „Aš jį užsidirbau. Aš pasirodžiau, keliavau tūkstančių tūkstančius kilometrų nuo savo namų, padariau svorį. Mano pasaulyje, imtynių pasaulyje, jeigu žmogus pasirodo ir padaro svėrimus, dėl kažkokios priežastis atšaukia kovą, vyrukas neepasirodo, aš laimėjau, aš esu čempionas“.

K.Gastelumas sakė, kad, jog pradėjo verkti, kai suprato, jog jų kova bus atšaukta. Nors keletas kovotojų savanoriškai siūlėsi būti jo varžovais, tačiau kovotojas atskleidė, kad tai niekada nebuvo realu ir tiesiog nebuvo pateikta jokių alternatyvų.

„Jie tiesiog man pasakė, kad Robas iškrenta iš kovos“, - sakė K.Gastelumas. „Nebuvo jokių galimybių, kad Donaldas Cerrone‘as ar kažkas kitas žengtų į narvą, nes komisijos taisyklės ir kiti procesai to neleistų“.

K.Gastelumas atskleidė, kad pasiruošimo stovyklai išleido 50 tūkst. JAV dolerių, tačiau jais yra pasiruošęs pasirūpinti UFC prezidentas Dana White‘as. Kovotojas sakė, kad tikisi, jog sulauks kompensacijos, tačiau dar neturi jokių patvirtintų žinių.

K.Gastelumas laiko save tikruoju 185 svarų svorio kategorijos čempionu ir teigė, kad darys viską, ko jo prašys UFC. Nesvarbu, ar kita kova bus su Israeliu Adesanya, ar vėl bus bandoma suorganizuoti jo ir R.Whittakerio dvikovą, jis tai laikys kaip titulo gynybą.

„Tikiuosi, kad Robas pasveiks, linkiu jam greito atsigavimo, o kai jis tai padarys, galbūt galės bandyti susigrąžinti titulą“, - sakė K.Gastelumas. „Tai buvo sunkiausia treniruočių stovykla mano karjeroje ir ta galimybė kovoti buvo iš manęs atimta. Aš tikrai nesiruošiu grįžti namo tuščiomis rankomis. Aš pažadėjau savo žmonėms, kad namo sugrįšiu su tam tikrai dalykais ir štai, vyksiu namo su diržu“.

Buvęs UFC čempionas Conoras McGregoras išreiškė nuomonę apie K.Gastelumą bei pašiepė jį dėl ant veido esančių žaizdų. Skelbiama, kad K.Gastelumas yra pasigavęs kažkokią infekciją, kuri paliko randus ant jo veido.

„Kodėl tas kirminas nešiojasi 185 svarų svorio kategorijos diržą? Yra kirminų, graužiančių jo veidą. Buvo net absurdiška, kad svarstyta galimybė leisti jam konkuruoti, jau nekalbant apie jo vaikščiojimą arenoje ir rankų spaudžiojimą mūsų sirgaliams. Kažkas turi tai sutvarkyti, kuo skubiau. Sterilizuokite tą diržą. Nedelsiant“, - rašė C.McGregoras.

Pats K.Gastelumas į tai atsakė pasiūlydamas ateiti ir atimti iš jo diržą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141