Laura Dahlmeier | Scanpix nuotr.

Kanadoje vykstančiame septintajame pasaulio biatlono taurės etape penktadienį surengtą moterų estafetę 4x6 km laimėjo Vokietijos rinktinė.

Vanessa Hinz, Franziska Hildebrand, Denise Herrmann ir Laura Dahlmeier užsidirbo 1 baudos ratą ir panaudojo 12 papildomų šovinių, bet trasoje buvo nepralenkiamos – 1 val. 10 min. 16.3 sek. Vokietijos moterų rinktinei tai buvo pirma pergalė šio sezono pasaulio taurės varžybose.

Antros finišavo norvegės, kurios atsiliko 30.2 sek., užsidirbo 2 baudos ratus ir panaudojo 7 papildomus šovinius. Trečios liko prancūzės (+41.6 sek., 0 baudos ratų + 12 papildomų šovinių).

Bendroje pasaulio taurės įskaitoje vokietės su 198 tšk. pakilo į pirmą vietą. Jos aplenkė prancūzes (196), o trečios rikiuojasi norvegės (189). Šiame pasaulio taurės sezone liko tik vienerios moterų estafetės lenktynės.

Pasaulio taurės etapą Kanadoje šeštadienį užbaigs vyrų ir moterų sprinto lenktynės.

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris