Lowry | Scanpix nuotr.

Pergalę NBA iškovojo Toronto „Raptors“ (39/16) komanda, kuri svečiuose 119:107 (40:28, 32:27, 28:27, 19:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ (34/20) klubą.

„Raptors“ paskutiniame kėlinyje pirmavo 18 taškų, bet tada Joelas Embiidas vienas pats per tris minutes pelnė 12 taškų ir svečių pranašumas sumažėjo 108-101. Tačiau „Raptors“ varžovų arčiau nei per septynis taškus nebeprisileido.

J.Embiidas pralaimėjusiems iš viso pelnė 37 taškus ir atkovojo 13 kamuolių, jam tai yra 44-asis sezono dvigubas dublis ir pagal tai pirmauja NBA.

Kawhi Leonardas nugalėtojams pelnė 24 taškus.

Mainų ganduose atsidūręs Kyle‘as Lowry surinko 20 taškų, o Jonas Valančiūnas turėtų grįžti ketvirtadienį.

K.Lowry vien pirmoje mačo pusėje surinko 17 taškų ir „Raptors“ sužaidė geriausią pirmąją dvikovos dalį, kai pirmavo 72-55.

„Raptors“: Kawhi Leonardas 24 (7 atk. kam.), Serge Ibaka (10 atk. kam.) ir Kyle‘as Lowry po 20, Pascalis Siakamas 16, Normanas Powellas 14, Gregas Monroe 10, Delonas Wrightas 8.

„76ers“: Joelas Embiidas 37 (13 atk. kam.), Benas Simmonsas 20, Jimmy Butleris 18, Furkanas Korkmazas 11, Mike‘as Muscala 8, Landry Shametas 6.