„Nuggets“
Rungtynės prasidės 04:30
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Spurs“
Eglė Balčiūnaitė | Alfredo Pliadžio nuotr.

Eglė Balčiūnaitė | Alfredo Pliadžio nuotr.

 Šį savaitgalį Lietuvos lengvaatlečiai rungtyniavo kelių užsienio šalių maniežuose.

Šeštadienį „Vienna Indoor Gala“ varžybose Vienoje dalyvavo COSMA klubo sprinteriai. 60 m bėgimo finale Kostas Skrabulis finišavo trečias (6.89, atrankoje 6.86), Ugnius Savickas – šeštas (7.03, atrankoje – 6.97). Teisę bėgti A finale iškovojęs Gediminas Truskauskas (atrankoje – 6.99) pasirinko galimybę vėliau bėgti 200 m. Danas Sodaitis užėmė 19 vietą (7.23). 200 m bėgime Gediminas Truskauskas pasiekė geriausią Lietuvos sezono rezultatą – 21.50 sek. ir tapo varžybų nugalėtoju.

San Sebastiane Ispanijos moterų klubų čempionate Diana Zagainova pagerino asmeninį uždarų patalpų rekordą ir trišuolyje užėmė pirmą vietą (13.66).

Geteborge „Göteborg Inomhus“ varžybose Aina Grikšaitė nugalėjo trišuolyje (12.96).

Rygos čempionate lietuviai pasiekė tokius rezultatus: 1.Šarūnas Banevičius (rutulys, 17.69), 3.Vėjūnė Gražvilė Kazlauskaitė (trišuolis. 11.25), 4.Ramunė Klybaitė (800 m, 2:26.57), 4.Vėjūnė Maceikaitė (aukštis, 1.60), 6.Faustas Marcinkevičius (3000 m, 9:44.65), 7.Vilius Junevičius (tolis, 6.50), 7.Vilius Junevičius (trišuolis, 13.63), 13.Gabrielė Justina Kaniušaitė (rutulys, 9.37).

„Frank Sevigne Husker Invitational“ varžybose Lincolne (JAV) Matas Adamonis septynkovėje užėmė septintą vietą – 4996 taškai (60 m -7.66, tolis – 6.48, rutulys – 13.42, aukštis – 1.91, 60 m b/b – 8.72, kartis – 4.22, 1000 m – 2:52.80).

„Sykes & Sabock Challenge“ varžybose Pensilvanijos valstijoje Beatričė Juškevičiūtė užėmė šeštą vietą šuolyje į aukštį (1.60) ir dešimtą vietą rutulio stūmime (12.76). Dominyka Leskauskaitė Staten Islande (Niujorko valstija) buvo trečia trišuolyje (11.56).

Magglingene (Šveicarija) pasiekti du geriausi Lietuvos sezono rezultatai: Eva Misiūnaitė 200 m nubėgo per 24.50 sek. (ketvirta vieta), Eglė Balčiūnaitė 600 m per 1 min. 28.67 sek. (antra vieta). 400 m bėgime Eva užėmė ketvirtą vietą (54.77).

Urtė Baikštytė „Hauteur & Musique“ šuolininkų varžybose Ste-Croix’e (Šveicarija) užėmė trečią vietą (1.83).

Tarptautinėse varžybose Mondevillyje (Prancūzija) Monika Elenska 1500 m bėgime finišavo aštunta (4:31.29).



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“
04-25 „Šiauliai“ 19:00 „Nevėžis“
04-25 „Neptūnas“ 19:00 „Juventus“
04-25 „Skycop“ 19:20 „Lietkabelis“

Eurolyga 2018/2019

04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 04-24 Wolverhampton … 21 : 45 Arsenal
Tre 04-24 Manchester United 22 : 00 Manchester City
Pen 04-26 Liverpool 22 : 00 Huddersfield Town
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141