Fiodoro Jemeljanenka | „Stop“ kadras

Fiodoro Jemeljanenka | „Stop“ kadras

  Šio šeštadienio naktį baigsis „Bellator“ sunkiasvorių „Grand Prix“ turnyras ir paaiškės naujasis šios organizacijos pasaulio čempionas. „The Forum“ arenoje Los Andžele (JAV) vyks „Bellator 214“ turnyras. Jį vainikuos sunkiasvorių kova tarp 42-ejų metų ruso Fiodoro Jemeljanenkos ir 35-erių metų amerikiečio Ryano Baderio.

F.Jemeljanenkos karjera pastaruosius metus gerokai atgijo: jis pirmuose raunduose sugebėjo pribaigti Franką Mirą ir Chaelį Sonneną bei pasiekti finalą. Ilgametis PRIDE sunkiasvorių čempionatas dabar yra 42-ejų metų amžiaus ir prieš tai jau yra kartą pasitraukęs iš kovų. Nepaisant to, ar jis laimės, ar pralaimės, F.Jemeljanenka galvoja apie galutinį pasitraukimą iš MMA narvo.

„Kalbant tiesiai šviesiai, tokiame amžiuje aš vis daugiau galvoju apie pasitraukimą“, - kalbėjo F.Jemeljanenka. „Šiuo metu aš negaliu atsakyti tiksliai į šį klausimą, nes norėsiu pailsėti ir tik tada nuspręsti“.

Pirmą kartą F.Jemeljanenka į pensiją išėjo 2012-ais metais. Prieš tai padarydamas jis „Strikeforce“ organizacijoje patyrė tris iš eilės pralaimėjimus, tačiau tris kartus laimėjo Rusijoje ir Japonijoje.

Rusas į narvą sugrįžo 2015-ais metais ir laimėjo keturias iš penkių savo kovų, o vienintelis jo pralaimėjimas buvo patirtas po beveik dvigubo nokauto prieš Mattą Mitrione.

F.Jemeljanenka pasitraukti galėtų tik dėl savo amžiaus, bet ne dėl to, kad prarado meilę varžytis.

„Tai yra ne dėl to, kad aš nenoriu kovoti. Tai tik dėl amžiaus ir traumų, kurias esu turėjęs. Kovoti iki tokių metų nėra jokios paslapties. Tiesiog jūs turite užsibrėžti tikslą ir ties juo dirbti“, - sakė F.Jemeljanenka.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141