MKL Žvaigždžių diena | Organizatorių nuotr.

MKL Žvaigždžių diena | Organizatorių nuotr.

 Vasario 3 dieną į Jonavą rinksis geriausi „LIDL-Moksleivių krepšinio lygos“ krepšininkai. Čia vyks jau tradicine tapusi didžiausia sezono šventė - „Žvaigždžių diena“.

Renginio metu ant Jonavos sporto arenos parketo išbėgs daugiau kaip 300 jaunųjų krepšininkų, kurie susikaus tradiciniuose ir naujuose konkursuose bei išmėgins „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandų rungtynėse.

Po daugiau nei savaitę trukusio balsavimo „Facebook“ platformoje paaiškėjo, kad už šventės dalyvius buvo atiduota daugiau nei 62 000 balsų, o Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. trenerio Manto Šerniaus ranka lėmė, kurie krepšininkai atstovaus „Geltonųjų“ ir „Mėlynųjų“ komandoms.

„Noriu visus pasveikinti su artėjančia švente ir palinkėti gerų rungtynių, gerų emocijų ir gražaus krepšinio“, - sakė Lietuvos moterų krepšinio rinktinės vyr. treneris Mantas Šernius.

RUNGTYNIŲ DALYVIŲ SĄRAŠAI:

Jauniai | Organizatorių nuotr.

Jauniai | Organizatorių nuotr.

Jaunučiai | Organizatorių nuotr.

Jaunučiai | Organizatorių nuotr.

Vaikai | Organizatorių nuotr.

Vaikai | Organizatorių nuotr.

Jaunieji krepšininkai taip pat išmėgins jėgas LIDL „Vienas už visus, visi už vieną“ ir „Bauduko“ bei „SGS Watches Snaiperio“ ir „Zinzino įgūdžių“ konkursuose.

Šventėje ką veikti ras ne tik jos dalyviai, tačiau ir žiūrovai, kurie užsuks į Jonavos sporto areną. Renginio rėmėjai bus paruošę įvairių mini konkursų ir daugybę prizų, kuriuos laimėti galės visi norintys.

Elektroninio sporto mėgėjai savo jėgas galės išbandyti žaisdami XBOX konsole, patys mažiausi šventės dalyviai turės progą susipažinti su linksmosiomis LIDL daržovėmis, o visą renginį susprogdins ir visus jaunuosius krepšininkus ir krepšininkes ant kojų kels žinoma repo grupė, kurios pavadinimą organizatoriai paskelbs artimiausiu metu.

Beveik 4 valandas truksiantis renginys bus transliuojamas tiesiogiai MKL Facebook ir YouTube puslapiuose.

Visas naujienas susijusias su „Žvaigždžių dienos“ renginiu galite sekti MKL.lt puslapyje.

„LIDL – MKL Žvaigždžių diena 2019“ vyks vasario 3 d. (sekmadienį) Jonavos sporto arenoje (Žeimių g. 17, Jonava) nuo 12:00 val.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141