Thierry Henry  | Scanpix nuotr.

Thierry Henry | Scanpix nuotr.

„Monaco“ sezonas ir toliau ritasi į visiškas žemumas. Šį kartą Thierry Henry auklėtiniai pralaimėjo žemesnėje lygoje rungtyniaujantiems „Metz“ rezultatu 1 – 3 ir pasitraukė iš Prancūzijos taurės.

Jau gerokai įpusėjus pirmam kėliniui abi komandos apsikeitė po įvartį. Pirmieji pasižymėjo svečiuose žaidę „Metz“, kurių gretose 32-ą minutę Gauthieras Heinas taikliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartus. Ilgai jiems džiaugtis persvara neteko, kadangi jau 39-ą minutę Radamelis Falcao išlygino rezultatą.

Tačiau antrajame kėlinyje „Monaco“ gynyba eilinį kartą sugriuvo. 62-ą minutę Marvinas Gakpa išnaudojo G.Heino perdavimą ir pasiuntė kamuolį į vartų tinklą, o 74-ą minutę pergalę įtvirtino taikliu smūgiu pasižymėjęs Ibrahimas Niane – 3 – 1.

Šis pralaimėjimas reiškia, kad T.Henry auklėtiniai savo pasirodymą Prancūzijos taurėje užbaigė neįveikę šešioliktfinalio barjero, tuo tarpu „Metz“ iškovojo kelialapį į kitą etapą.

Pen 05-31 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Šeš 06-01 Palanga 17 : 00 Sūduva
Šeš 06-01 Riteriai 19 : 00 Kauno Žalgiris