Justinas Marazas | fkt.lt

Justinas Marazas | fkt.lt

 Vieno perspektyviausių Lietuvos aštuoniolikmečio Justino Marazo karjera juda neįtikėtinu ritmu – dar prieš porą metų jis, atstovaudamas „Ateities“ komandai, Elitinės U-17 lygos auksinėse rungtynėse įmušė išlyginamąjį įvartį, vėliau padėjusį jam tapti lygos čempionu. Netrukus jis jau buvo nepakeičiamas „Trakų B“ komandos žaidėjas pirmoje lygoje, dar po metų – sužaidė 30 rungtynių A lygoje, o prieš naująjį sezoną sulaukė buvusio trenerio Kibu Vicunos kvietimo prisijungti prie Lenkijos „Ekstraklasa“ rungtyniaujančios Plocko „Wislos“.

„Man tai geras ir tuo pačiu didelis žingsnis mano karjeroje. Neabejoju, kad būdamas čia tobulėsiu dar greičiau“, – oficialiai svetainei sakė J.Marazas, kuris jau spėjo debiutuoti draugiškose rungtynėse ir buvo vienas aktyviausių žaidėjų antrajame kėlinyje.

„Iš šono vertinti lengviau, bet man pačiam atrodo, kad debiutas buvo visai neblogas. Žinoma, man padėjo ir, tikiuosi, padės tai, kad aš pažįstu trenerį, jo propaguojamą žaidimą ir tai, ko jis nori iš žaidėjų. Juk „Trakuose“, kai žaidėjai geriau pažino Kibu, iškart pradėjo žaisti žymiai geriau“, – kalbėjo J.Marazas.

Justai, žengi dar vieną didelį žingsnį į priekį. Ar tikrai jautiesi jam pasiruošęs?

Stengiuosi apie tai mažiau galvoti (šypsosi). Žinau tik tiek, kad privalau pasinaudoti atsiradusia galimybe. Jaučiuosi tikrai gerai, judu į priekį, o ar gerai pasiruošęs.. parodys laikas.

Kalbėjai su treneriu apie tai, ko tikisi iš tavęs?

Taip, pasikalbėjome.

Jau spėjai išsikelti tikslą pirmajame sezone?

Labiausiai norėtųsi nepaleisti atsiradusio šanso. O pirmasis tikslas – pajausti jų aukštą tempą, ritmą ir mušti įvarčius.

Nekeista palikti „Trakus“ dabar?

Be abejo, kad keista. Tai yra mano komanda ir mano draugai. Vis tik, reikia suprasti, kad tokios galimybės nesimėto ir jomis nepasinaudoti būtų nelogiška. Draugus palaikysiu ir toliau, o pats bandysiu „užsikabinti“ Plocke.

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 09-21 Riteriai 13 : 00 Žalgiris
Šeš 09-21 Kauno Žalgiris 15 : 00 Sūduva
Šeš 09-21 Atlantas 19 : 00 Stumbras
Ant 09-24 Panevėžys 18 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141