Zubacas | Scanpix nuotr.

Pergalę po pratęsimo NBA iškovojo Los Andželo „Lakers“ (25/21) komanda, kuri svečiuose 138:128 (27:39, 40:24, 28:33, 27:26, 16:6) palaužė Oklahomos „Thunder“ (26/18) krepšininkus.

LeBronas Jamesas dėl kirkšnies traumos praleido 12 rungtynes iš eilės, bet Kyle‘as Kuzma pelnė 32 taškus, o kroatas Ivica Zubacas sužaidė karjeros rungtynes – 26 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

Aukštaūgis pagerino karjeros taškų rekordą.

„Thunder“ pralaimėjo nepaisant to, jog pirmoje mačo pusėje pirmavo 17 taškų, o per visas rungtynes pataikė 21 tritaškį ir pagerino frančizės tolimų metimų rekordą.

Russellas Westbrookas paskutinę pagrindinio laiko minutę dukart prametė iš po krepšio, tačiau prieš jį buvo prasižengta tolimo metimo metu likus žaisti 2,9 sekundėms. Gynėjas pataikė visus baudų metimus ir išplėšė pratęsimą.

„Lakers“ pridėtą laiką laimėjo 16-6.

R.Westbrookas šiąnakt pataikė tik septynis metimus iš 30 ir komanda pralaimėjo penktą kartą per paskutines šešias dvikovas.

„Lakers“: Kyle‘as Kuzma 32, Ivica Zubacas 26 (12 atk. kam.), Lonzo Ballas 18 (10 rez. perd.), Kentaviousas Caldwellas-Pope 13, Joshas Hartas 12 (10 atk. kam.), Brandonas Ingramas 8.

„Thunder“: Paulas George‘as 27 (8 rez. perd.), Russellas Westbrookas 26 (13 rez. perd.), Terrance‘as Fergusonas 21, Stevenas Adamsas 17 (15 atk. kam.), Jerami Grantas 14, Dennisas Schroderis ir Patrickas Pattersonas po 9.

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

02-28 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
02-28 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Stambulo „Anadolu Efes“
02-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Stambulo „Darussafaka“