Polyana Vianna ir vagis | Instagram.com nuotr

Polyana Vianna ir vagis | Instagram.com nuotr

 27-erių metų UFC kovotoja iš Brazilijos Polyana Vianna neseniai atkreipė į save viso pasaulio dėmesį, kai sumušė vietinį nusikaltėlį, bandžiusį ją apvogti.

P.Vianna sėdėjo lauke prie savo namų Rio de Žaneire, kai priėjo kartoniniu ginklu grasinantis vyriškis. Jis pareikalavo brazilės telefono, bet nežinojo, kad šalia jo yra ne bet kas, o profesionali kovotoja. P.Vianna greitai pastebėjo, kad vagies „ginklas“ yra netikras ir puolė jį.

„Pagalvojau, kad tai negali būti tikras ginklas. Atsistojau ir paleidau į jį du „kablius“. Tada dar įspyriau jam į veidą. Visa tai geriausiai matosi dabartinėse jo veido nuotraukose. Vėliau sugriebiau jį ir ėmiau smaugti. Visiškai kontroliavau jį, nes bijojau, kad jis gali turėti peilį ar pan., todėl nenorėjau prarasti dominuojančios pozicijos“, - sakė P.Vianna, panaudojusi MMA sugebėjimus realiame gyvenime.

Netrukus po incidento atvyko policija ir suėmė gerokai aptalžytą nusikaltėlį. Teigiama, kad pats vagis meldė merginos, kad ši iškviestų policiją ir nustotų jį daužyti.

Įdomu tai, kad už poros dienų pasklido informacija, jog Brazilijos policija išdavė arešto orderį pačiai P.Viannai. Visgi, brazilė paskleistus gandus paneigė.

„Grįžau iš treniruotės ir sulaukiau daug klausimų apie kažkokias blogas naujienas ir mano areštą. Paskleisti gandai yra netiesa. Niekas manęs neareštuos. Aš tik gyniausi nuo užpuoliko, kaip numato įstatymai. Dabar galvoju tik apie savo treniruotes ir tikiuosi greitai pranešti naujienas apie kitą savo kovą“, - sakė P.Vianna.

Brazilė MMA narve yra laimėjusi 10 kovų ir patyrusi tik 2 nesėkmes. UFC ji kol kas kovėsi 2 kartus ir šventė 1 pergalę. Kita jos kova suplanuota kovo 2 d. „UFC 235“ turnyre su Hannah Cifers.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Asilas
2019-01-22 21:13:32
Jebaal nu nx tokia boba ture
Atsakyti


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141