rungtynių akimirka | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Chrisas Krameris sugrįžo į aikštę, tačiau Vilniaus „Ryto“ (15/3) komanda LKL čempionato rungtynėse autsaiderius palaužė tik po atkaklios kovos.

Dainiaus Adomaičio auklėtiniai svečiuose 82:75 (24:22, 19:20, 21:16, 18:17) įveikė „Šiaulių“ krepšininkus (3/15).

Ch.Krameris per 22 minutes pelnė 10 taškų, atkovojo keturis kamuolius ir atliko keturis rezultatyvaus perdavimo.

Nuo pirmųjų minučių favoritams į atlapus kibę šiauliečiai tik trečiojo kėlinio viduryje leido jiems įgyti dviženklį pranašumą 57:47, bet intriga taip neišgaravo.

Lemiamame ketvirtyje atsitiesę „Šiauliai“ prasidėjus prasidėjus paskutinei minutei sumažino atsilikimą iki trijų taškų – 75:78.

Vis dėlto likus žaisti pusę minutės bene svarbiausią mačo metimą pataikė į rikiuotę sugrįžęs Ch. Krameris – po jo dvitaškio „Rytas“ pirmavo 80:75.

Šiauliečiai atsakyti rezultatyviu išpuoliu nesugebėjo, o sostinės ekipai pergalę užtikrino taiklūs Eimanto Bendžiaus baudų metimai.

Nugalėtojus į priekį vedė geriausias savo karjeros Lietuvoje rungtynes sužaidęs Artiomas Parachovskis. Baltarusio sąskaitoje – 20 taškų, 11 atkovotų kamuolių ir 26 naudingumo balai.

Vilniaus komanda pasinaudojo antrąją vietą užleidusio Klaipėdos „Neptūno“ dovana. Uostamiesčio ekipa šeštadienį namie netikėtai pralaimėjo Pasvalio „Pieno žvaigždėms“.

„Šiauliai“: Evaldas Šaulys 17, Ignas Vaitkus 15, Arminas Urbutis 10, Saah Nimley ir Antanas Udras po 7.

„Rytas“: Artiomas Parachovskis 20 (11 atk. kam.), Rokas Stipčevičius 18, Chrisas Krameris ir Deividas Sirvydis po 10.