Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis užfiksavo galingą dvigubą dublį ir atvedė Indianos „Pacers“ (28/14) komandą į pergalę.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 121:106 (31:22, 33:30, 32:30, 25:24) įveikė Niujorko „Knicks“ (10/32) krepšininkus.

Lietuvis žaidė startiniame penketuke, kuriame pakeitė traumuotą Mylesą Turnerį ir aikštėje praleido 32 minutes. Jis rungtyniavo daugiausiai komandoje.

Aukštaūgis pelnė 22 taškus (9/14 dvit., 4/4 baud.), atkovojo 15 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet dukart prasižengė.

Aukštaūgis jau net 17-ose rungtynėse iš eilės įmetė dviženklį taškų skaičių, o „Madison Square Garden“ arenoje jis per du mačus pataikė net 21 metimą iš 26. Pirmose rungtynėse šiame sezone jis įmetė visus 12 metimų ir pagerino karjeros taškų rekordą – 30.

Šiame mače D.Sabonis dar pasižymėjo galingu dėjimu per Noah Vonlehą.

„Knicks“ komanda namuose pralaimėjo septintą kartą iš eilės.

„Pacers“ krepšininkai antrąjį kėlinį pabaigė atkarpa 12-0, per kurią du tritaškius iš eilės įmetė Victoras Oladipo ir šeimininkai prieš ilgąją pertrauką pirmavo 64-52.

Antroje mačo pusėje „Knicks“ intrigos nesukūrė.

„Pacers“: Domantas Sabonis 22 (15 atk. kam.), Victoras Oladipo 19, Bojanas Bogdanovičius 15, Thaddeusas Youngas 13 Tyreke‘as Evansas ir Dougas McDermottas po 12.

„Knicks“: Emmanuelis Mudiay 21, Damyenas Dotsonas 15, Kevinas Knoxas 14, Noah Vonleh, Trey Burke‘as ir Timas Hardaway po 12, Mario Hezonja 10.