Lukas Lekavičius | „Twitter“ nuotr.

Lukas Lekavičius | „Twitter“ nuotr.

Luko Lekavičiaus atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ komanda (8/10) Eurolygoje 68:79 (13:17, 23:20, 16:19, 16:23) turėjo pripažinti „Barcelona Lassa“ krepšininkų pranašumą (11/7).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo Jameso Gisto ir Luko Lekavičiaus taikliais dvitaškiais ir rezultatas tapo lygus 56:56. Netrukus „Barcelona“ krepšininkai perėmė iniciatyvą į savo rankas ir įgijo dviženklį pranašumą 75:65. Per likusį laiką svečiams intrigos atkurti nepavyko, kurie patyrė nesėkmę – 68:79.

Lukas Lekavičius per beveik 22 žaidimo minutes surinko 8 taškus (2/5 dvit., 1/1 trit., 1/2 baud. met.), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus suklydo, išprovokavo 5 pražangas ir surinko 8 naudingumo balus.

„Panathinaikos“: Ioannis Papapetrou – 17 (5/7 dvit., 3 atk. kam., 20 naud. bal.), Jamesas Gistas (4 atk. kam.), Nickas Calathesas (5 rez. perd.) ir Konstantinosas Mitoglou – po 8.

„Barcelona“: Thomas Heurtelis – 23 (6/8 dvit., 5/5 baud. met., 22 naud. bal.), Kevinas Seraphinas – 14 (7 atk. kam., 19 naud. bal.), Kyle‘as Kuričius ir Victoras Claveras – po 8.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141