Gudaitis | Josvydo Elinsko / BNS foto nuotr.

Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano „AX Armani“ (8/10) Eurolygoje 87:93 (22:23, 23:30, 23:24, 19:16) neatsilaikė prieš Miuncheno „Bayern“ krepšininkus (9/9).

Sėkmingiau rungtyniavę „Bayern“ krepšininkai įpusėjus trečiajam kėliniui įgijo solidų pranašumą 66:52. „AX Armani“ surengė spurtą ir po taiklaus Mindaugo Kuzminsko dvitaškio sumažino deficitą iki keturių taškų 77:81, tačiau lemiamu metu šaltakraujiškai žaidę šeimininkai šventė pergalę – 93:87.

Artūras Gudaitis per 31 žaidimo minutę pelnė 18 taškų (5/8 dvit., 8/8 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 28 naudingumo balus.

Mindaugas Kuzminskas per 14 žaidimo minučių surinko 6 taškus (3/4 dvit., 0/1 trit.), perėmė 1 ir atkovojo 3 kamuolius, 1 kartą suklydo ir surinko 3 naudingumo balus.

„AX Armani“: Mike‘as Jamesas – 29 (5/10 trit., 10/11 baud. met., 5 rez. perd., 31 naud. bal.), Dairis Bertanis – 11.

„Bayern“: Maodo Lo (5 rez. perd.) ir Nihadas Dedovičius (3 atk. kam.) – po 18, Petteri Koponenas (3/4 trit.) ir Stefanas Jovičius (4/5 dvit.) – po 14.

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos