Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Rungtynių akimirka | „Twitter“ nuotr.

Podgoricos „Budučnost“ (4/14) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos 75:74 (16:14, 20:28, 22:11, 17:21) įveikė Stambulo „Daruššafaka“ klubą (2/16).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti beveik 3 minutėms „Budučnost“ vis dar turėjo šešių taškų persvarą 72:66. Netrukus Kartalas Ozmizrakas ir Toney‘us Douglasas smeigė po tritaškį ir rezultatas tapo lygus 72:72. Nemanja Gordičius realizavo vieną baudos metimą ir vėl išvedė aikštės šeimininkus į priekį 73:72, tačiau jau kitos atakos metu Kartalas Ozmizrakas atsakė dviem taikliais baudos metimais ir svečiai persvėrė rezultatą savo naudai 74:73. Norrisas Cole‘as tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms taikliu dvitaškiu išplėšė „Budučnost“ ekipai dramatišką pergalę 75:74.

„Budučnost“: Edwinas Jacksonas – 18 (4/6 trit.), Norrisas Cole‘as – 17 (8/15 dvit., 6 atk. kam.), Coty Clarke‘as ir Goga Bitadze – po 11.

„Daruššafaka“: Toney‘us Douglasas – 14 (9 rez. perd.), Oguzas Savašas ir Jeremy Evansas (7 atk. kam.) – po 12.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141