Lietuvos U-20 rinktinės kandidatai | Tito Pacausko  nuotr.

Lietuvos U-20 rinktinės kandidatai | Tito Pacausko nuotr.

 Ketvirtadienio vakarą po Lietuvos dvidešimtmečių (U-20) rinktinės treniruotės treneriai Aleksejus Nikiforovas, Andrejus Jadkauskas ir Simas Baltrūnas paskelbė galutinę komandos sudėtį, kuri jau šeštadienį ryte išvyks į Taliną ir sausio 13-19 dienomis dėl aukso medalių ir kelialapio į aukštesnį divizioną kovos pasaulio U-20 ledo ritulio IIA diviziono čempionatą.

Treneriai liko patenkinti visų žaidėjų įdėtomis pastangomis, tačiau už darbą paskutiniems padėkojo puolėjams Eimantui Noreikai ir Arnui Misiukui, gynėjams Karoliui Šumskui ir Vėjui Jokubynui bei vartininkui Tadui Ramanauskui. Dar trečiadienį už darbą taip pat buvo padėkota puolėjams Matui Mikalauskui ir Martinui Tuchto.

Trenerių štabas pažymėjo, kad žaidėjams nusiminti neverta, jie įgavo puikios patirties treniruotėse bei vis dar yra pakankamai jauni, todėl turės galimybę pasireikšti Lietuvos aštuoniolikmečių (U-18) rinktinėje.

Pasiruošimo stovyklos metu lietuviai Elektrėnuose sužaidė du draugiškus susitikimus: pirmose rungtynėse 3:1 nugalėjo Baltarusijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujančią Minsko „Dinamo“ komandą, o kitą dieną vykusiame mače pralaimėjo jiems tik po baudinių serijos.

Pasaulio IIA diviziono čempionate Lietuvos rinktinė susikaus su Didžiosios Britanijos, Estijos, Rumunijos, Ispanijos ir Korėjos rinktinėmis.

Praėjusiais metais dvidešimtmečiai rungtyniavo IB divizione, tačiau pergalių neiškovojo ir sugrįžo į IIA grupę, kurioje prieš tai net keturis metus iš eilės iškovojo medalius: 2014, 2015 ir 2016 ant kaklo pasikabino bronzą, o 2017 - auksą.

Eil nr
Žaidėjas
 
Poz
Gimimo data
Klubas
1
Volodinas Christianas
 
G
19990127
Titaanit, (Suomi-sarja) FIN
2
Krukovski Tomaš
 
G
19990503
Geležinis Vilkas, LTU
3
Gusevas Kostas
 
G
19990624
HK Riga, (MHL) LAT
4
Motiejūnas Dominykas
 
G
20000319
Potomac Patriots, (USPHL) USA
5
Domeika Arvidas
 
G
20000520
Dallas Snipers, (WSHL) USA
6
Rumševičius Paulius
 
G
20000525
Liepaja, LAT
7
Stankius Mantas
 
G
20000828
Fussen, (U20) GER
8
Silinas Avgustinas
 
G
20010405
Geležinis Vilkas, LTU
 
1
Kudrevičius Laisvydas
 
P
19990216
Hockey Punks, LTU
2
Misiuk Patrik
 
P
19991020
South Shore Kings, (NCDC) USA
3
Ragas Ignotas
 
P
19991206
Richmond Generals, (USPHL) USA
4
Binkulis Egidijus
 
P
20000530
Liepaja, LAT
5
Numavičius Nikodemas
 
P
20000913
Geležinis Vilkas, LTU
6
Jankauskas Vainius
 
P
20001020
D.Kasparaičio LRM, LTU
7
Steponavičius Eimantas
 
P
20001108
D.Kasparaičio LRM, LTU
8
Krasilnikovas Karolis
 
P
20010112
Dallas Snipers, (WSHL) USA
9
Miliūnas Martynas
 
P
20010412
Potomac Patriots, (USPHL) USA
10
Washco Lukas
 
P
20010516
Valley Forge, (NAPHL) USA
11
Grinius Martynas
 
P
20011106
Sport, (B SM-sarja) FIN
12 Fedorovičius Justas   P 20001221 Geležinis Vilkas, LTU
 
 
 
 
 
 
1
Lubys Laurynas
 
V
20001206
Saipa, (Jr SM-Liiga) FIN
2
Petiul Martin
 
V
20001228
Almaguin Spartans, (GMHL) CAN
 
Oficialūs asmenys:
 
 
 
 
 
 
 
 
1
Nikiforov Aleksej
Treneris
 
2
Jadkauskas Andrius
Trenerio asistentas
 
3
Baltrūnas Simas
Trenerio asistentas
 
4
Rancevas Evgenijus
Techninis darbuotojas
 
5
Dubrovskij Piotr
Medicina
 
6
7
Silinas Andrejus
Pacauskas Titas
Vadovas
Media
 
 

 
 



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141