Paulis Pogba ir Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Paulis Pogba ir Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Pusę sezono blankiai žaidęs Paulis Pogba pastaruoju metu ir vėl žiba aikštėje, o jo brolis Mathiasas tokį staigų pagerėjimą paaiškino paprastai – viskas dėl Jose Mourinho išvykimo.

Užsienio, o ypač Anglijos, spauda daugiau nei pusmetį nuodugniai nagrinėjo P.Pogbos ir J.Mourinho nesutarimus, netgi buvo diskutuojama, kuris iš jų greičiau paliks „Manchester United“. Galiausiai klubas nutarė atsisveikinti su treneriu.

Nauda pasimatė akimirksniu. Portugalo vietą užėmęs Ole Gunnaras Solskjaeras padėjo komandai ir vėl žaisti gerai, o tai vainikuoja ne tik ženkliai pagėrėjęs P.Pogbos bei dar kelių anksčiau prastai žaidusių futbolininkų pasirodymas, bet ir penkios pergalės iš eilės.

„Didžiausia problema buvo J.Mourinho, tiesiog taip paprastai. Tiek persirengimo kambaryje, tiek už jo ribų, visur. Puikiai pažįstu savo brolį. Pasakykite jam eiti, žaisti, ilsėtis, jis viską padarys. 

Iš to, ką matėme, J.Mourinho visuomet nori būti dėmesio centre. Paulas į tokius aspektus nekreipia dėmesio. Tu gerbi jį, jis gerbia tave. Tu pasitiki juo, jis dėl tavęs gerai žaidžia svarbiose rungtynėse“, - teigia M.Pogba.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Palanga 15 : 00 Žalgiris
Šeš 08-31 Kauno Žalgiris 17 : 00 Atlantas
Šeš 08-31 Riteriai 19 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141