Stephenas Curry | Scanpix nuotr.

Stephenas Curry ketvirtajame kėlinyje pelnė 20 taškų iš savo 42 ir atvedė Oklando „Warriors“ (26/14) komandą į pergalę.

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 127:123 (43:29, 27:40, 26:34, 31:20) įveikė Sakramento „Kings“ (19/20) krepšininkus.

„Warriors“ šiame sezone trečią kartą įveikė „Kings“, bet šios pergalės bendrai yra 10 taškų skirtumu.

NBA čempionai šiąnakt išbarstė trečiajame kėlinyje turėtą 16 taškų pranašumą ir leido varžovams mačo pabaigoje pirmauti.

„Kings“ buvo priekyje 119-117, bet tada šešis taškus iš eilės įmetė S.Curry, dėjimą pridėjo Andre Iguodala ir likus žaisti 56 sekundėms svečiai pirmavo 125-121. „Kings“ kitoje atakoje mažino skirtumą perpus ir galiausiai S.Curry baudomis įtvirtino pergalę.

„Warriors“ ir „Kings“ komandos kartu pataikė 41 tritaškį ir pagerino NBA įmestų tritaškių rekordą. Iš jų „Kings“ įmetė 20 ir tai yra frančizės rekordas.

Vien S.Curry metė 20 tritaškių, pataikė 10.

Krepšininkas 11-ąjį kartą savo karjeroje įmetė dviženklį skaičių tritaškių, o šiąnakt jis dabar pagal pataikytus tritaškius pakilo į ketvirtąją vietą ir aplenkė Kyle‘ą Korverį. Iki trečioje vietoje esančio Jasono Terry jam trūksta penkių taiklių metimų.

„Warriors“: Stephenas Curry 42 (10/20 trit.), Kevinas Durantas 29 (9 rez. perd.), Klay Thompsonas 20, Draymondas Greenas 12, Quinnas Cookas 10, Andre Iguodala 7.

„Trail Blazers“: Buddy Hieldas 32 (8/13 trit.), Justinas Jacksonas 28, Bogdanas Bogdanovičius 17, Willie Cauley-Steinas 14, Nemanja Bjelica 12, De‘Aaronas Foxas 8.