Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Ketvirtadienį Anykščiuose tęsėsi Lietuvos plaukimo federacijos taurės varžybos trumpajame (25 m ilgio) baseine, kuriose dalyvauja ir keletas ką tik iš pasaulio čempionato grįžusių plaukikų.

Dar vieną auksą laimėjo Europos jaunimo čempionė ir jaunimo olimpiados prizininkė Kotryna Teterevkova. Ji 50 m krūtine nuplaukė per 31.58 sek., o artimiausią varžovę – Miją Motiejaitytę – aplenk beveik 2 sek. (33.34). Analogiškoje vyrų rungtyje greičiausias buvo pasaulio čempionato dalyvis Andrius Šidlauskas (27.47). Jis kiek rimtesnės konkurencijos sulaukė tik iš Edvino Dautarto (27.96).

Vyrų 200 m plaukime peteliške buvo dar mažiau intrigos. Pasaulio čempionato dalyvis Deividas Margevičius plaukė greičiau nei per 2 min. (1:59.25), o artimiausias varžovas Paulius Martinkėnas (2:05.85) pralaimėjo daugiau nei 6 sek.

K.Teterevkova vėliau laimėjo ir 400 m kompleksinį plaukimą (4:55.77). Ji pagerino Lietuvos rekordą amžiaus grupėje iki 17 metų, kuris nuo 2017 m. priklausė Ievai Jacevičiūtei (4:57.62). Lietuvos rekordas taip pat nuo 2017 m. priklauso Erikai Martišiūtei (4:53.85), kuri ketvirtadienį atplaukė antra (5:00.92).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“
01-27 „Skycop“ 17:00 „Pieno žvaigždės“
01-27 „Juventus“ 17:00 „Žalgiris“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141