Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Giannis Antetokounmpo įmetė 32 taškus ir atvedė Milvokio „Bucks“ (20/9) į sunkią pergalę, kuri svečiuose 107:104 (25:27, 30:16, 26:34, 26:27) įveikė Detroito „Pistons“ (14/14) klubą.

Detroito klubas panaikino trečiajame kėlinyje turėtą 15 taškų deficitą ir paskutiniame kėlinyje „Bucks“ pirmavo 100-99.

Tada G.Antetokounmpo įmetė du taškus, dvitaškį su pražanga ir įdėjo į krepšį bei „Bucks“ atitrūko 107-99.

„Pistons“ atsitiesė ir turėjo šansą išlyginti rezultatą, bet B.Griffinas per paskutines 14 sekundžių prametė du tritaškius.

B.Griffinas jau po trijų kėlinių turėjo trigubą dublį, tačiau paskutinis ketvirtis jam buvo sunkus.

Krepšininkas iš viso pelnė 19 taškų, atkovojo 10 kamuolių, atliko 11 rezultatyvių perdavimų ir 10 kartų suklydo.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 32 (12 atk. kam.), Khrisas Middletonas 22, Ericas Bledsoe 17, Tony Snellas 12, D.J.Wilsonas ir Sterlingas Brownas po 9.

„Pistons“: Reggie Bullockas 24, Stanley Johnsonas 20, Blake‘as Griffinas 19 (10 atk. kam., 11 rez. perd., 10 kld.), Reggie Jacksonas 11, Andre Drummondas 10 (14 atk. kam.), Jonas Leueris 8.

quNNcy
2018-12-18 21:03:15
Hardeno vidurkis 6klaidos per rungtines ::) jauciu visoje nba nr1 ant sios statistikos
nbas
2018-12-18 16:35:08
Hardenas ir po 11 klaidu padaro
Zemaic
2018-12-18 10:19:24
Jei ne komentatoriai taip ir butu like..matyt normaliai uzbuchalino draugas jei taip sugebejo parasyt:Dd
Vvv
2018-12-18 09:11:55
10 kart prasizenge??? Kazkas naujo :D
Ignas
2018-12-18 08:43:17
Grifinas paskandino rungtynes, paskutiniame kelinyje 4 klaidos is eiles ir dar du pramesti trajakai. Nors isejo I aikste tik ketvirto kelinio gale, likus zaisti 5min ir taip sudirbo varzybas.
taigi
2018-12-18 08:41:13
ir as galeciau nba rinkti trigubus dublius: 10 prarastu, 10 gautu stogu ir 10 pramestu metimu. jei tik treneris leistu zaisti, kiekvienose rungtynese. prisiekiu, tiesa.