Vokietijos „Bundesliga“: Dortmundo „Borussia“ - Brėmeno „Werder“ | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ čempionate ir toliau neklystantys Dortmundo „Borussia“ futbolininkai iškovojo jau šeštą pergalę iš eilės. Šį kartą jie rezultatu 2 – 1 įveikė Brėmeno „Werder“ ekipą.

Dortmundo komanda puikiai pradėjo rungtynes ir nesužaidus nė pusvalandžio jau turėjo dviejų įvarčių persvarą. 20-ą minutę Paco Alcaceras sulaukė komandos draugo perdavimo ir nuginklavo varžovų vartininką, o 27-ą minutę Jadono Sancho perdavimas surado komandos kapitoną Marco Reusą, kuris pelnė puikų įvartį – 2 – 0.

Dar nepasibaigus pirmam kėliniui „Werder“ sušvelnino rezultatą. 35-ą minutę Maxas Kruse išnaudojo komandos draugo perdavimą ir nukreipė kamuolį į vartų kampą – 2 – 1.

Pačioje rungtynių pabaigoje atrodė, kad „Borussia“ atstatė dviejų įvarčių persvarą, kai 96-ą minutę Mario Gorze puikiu smūgiu nuginklavo vartininką, visgi, po VAR peržiūros įvartis buvo anuliuotas.

Pen 08-16 Bayern München 21 : 30 Hertha BSC
Šeš 08-17 Werder Bremen 16 : 30 Fortuna Düsseldorf
Šeš 08-17 Wolfsburg 16 : 30 Köln
Šeš 08-17 Freiburg 16 : 30 Mainz 05
Šeš 08-17 Bayer Leverkusen 16 : 30 Paderborn
Šeš 08-17 Borussia Dortmund 16 : 30 Augsburg
Šeš 08-17 Borussia M'gla… 19 : 30 Schalke 04