Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Chabibas Nurmagomedovas ir Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 UFC lengvo svorio kategorijos pasaulio čempionas 30-metis rusas Chabibas Nurmagomedovas vis dar nežino galutinės savo bausmės po elgesio „UFC 229“.

Po pergalės prieš airį Conorą McGregorą C.Nurmagomedovas iššoko į narvo ir užsipuolė airio bičiulį Dilloną Danisą. Gausios apsaugos pajėgos konfliktą galiausiai numalšino, bet C.Nurmagomedovo elgesys supykdė Nevados atletikos komisiją. Jos tyrimas dar nesibaigė ir išvados turėtų būti paskelbtos tik sausio pabaigoje, bet C.Nurmagomedovo tėvas Abdulmanapas jau įvardijo, kokia bausmė greičiausiai laukia jo sūnaus.

„Mano žiniomis, Chabibas gaus 500 tūkst. JAV dolerių baudą ir bus suspenduotas devyniems mėnesiams. Apmaudu, nes viso to buvo galima lengvai išvengti. Stengiamės žiūrėti į ateitį ir laukti kitų didingų kovų. Jei viskas bus taip, kaip sakiau, tuomet per dieną Chabibas treniruosis ne ilgiau kaip 3,5 valandos ir turės laiko pakeliauti po pasaulį. Mus kviečia į Malaiziją ir Indoneziją, kur labai daug musulmonų. Mūsų kaimynai – Azerbaidžanas ir Turkmėnistanas – irgi nori mus pamatyti“, - pasakojo A.Nurmagomedovas.

Kol C.Nurmagomedovas bus suspenduotas UFC, jis galėtų kovoti bokso ringe su amerikiečiu Floydu Mayweatheriu, apie ką kalbama jau senokai. Tokį scenarijų pakomentavo ir A.Nurmagomedovas.

„Jei Floydas ateis į MMA, tai neturės jokių vilčių. Nuo pat pirmos kovos minutės viskas bus aišku. Chabibas prarytų jį kaip gyvatė. Floydas MMA narve būtų lengvas grobis. Jei kova vyktų bokso ringe, tuomet Chabibui neabejotinai būtų sunkiau. Būtų naivu kalbėti apie tai, kad Chabibas bokso ringe galėtų Floydą kuo nors nustebinti, tačiau tam tikrų pranašumų jis turėtų. Mes turime paruošę planą, turime daug laiko ir galime surinkti gerą komandą. Chabibas yra fiziškai stipresnis už Floydą, greičiau atsigauna ir kuo ilgiau kova tęstųsi, tuo daugiau šansų Chabibas turėtų“, - teigė A.Nurmagomedovas.

Savo bausmės vis dar nežino ir C.McGregoras. Tiesa, airis po „UFC 229“ turnyro nešoko iš narvo, rizikuodamas sužeisti niekuo dėtus žiūrovus, o santykius aiškinosi narvo ribose, tad ir jo bausmė turėtų būti mažesnė.

Neseniai savo „instagram“ paskyroje C.McGregoras patalpino naują įrašą, kurį galima suvokti kaip užuominą apie sugrįžimą: „Pamatysime, kas karaliaus 2019 m.!“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Asilas
2018-12-24 05:11:35
Nū zertvos susidauzykit vėl aš ant topciano pazvengsiu
AtsakytiTvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141