Rūta Meilutytė | Scanpix nuotr.

Ketvirtadienį Kinijoje tęsiasi pasaulio plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine, kuriame į dar vieną pusfinalį pateko Lietuvos rekordus gerinę Rūta Meilutytė ir Simonas Bilis.

Vakar sidabro medalį 50 m krūtine rungtyje iškovojusi R.Meilutytė, šiandien 100 metrų kompleksiniu būdu atrankoje distanciją įveikė per 1 min. 00,11 sek. ir užėmusi tryliktą vietą prasibrovė į pusfinalį.

Greičiausiai atrankoje plaukė Katinka Hosszu (58,05 sek.)

Simonas Bilis | Scanpix nuotr.

50 metrų laisvuoju stiliumi atrankoje gerai pasirodė S.Blis, kuris distanciją įveikė per 21,10 sek., pagerino sau priklausiusį LIetuvos rekordą ir užėmęs penktą vietą pateko į pusfinalį.

Greičiausiai atrankoje plaukė Caelebas Dresselas (20,68 sek.).

Šioje rungtyje taip pat dalyvavęs Tadas Duškinas (22,02 sek.) užėmė 37-ą vietą.

Giedrius Titenis | Vytauto Dranginio nuotr.

200 metrų krūtine atrankoje Giedriui Titeniui ir Andriui Šidlauskui nepavyko prasibrauti į finalą. Nors Lietuvos rekordą pagerinęs A.Šidlauskas distanciją įveikė per 2 min. 5,99 sek., tačiau užėmė 15-ą vietą, o G.Titenis su 2 min. 8,44 sek. laiku liko 26-as.

R.Meilutytė pusfinalyje plauks šiandien 14:06 val. Lietuvos laiku, tuo tarpu S.Bilis startuos 13:37 val.

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga