Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Suomijoje sekmadienį baigėsi Šiaurės Europos šalių „Nordic“ plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine.

Jaunimo grupės merginų 200 m plaukime krūtine dominavo Kotryna Teterevkova (2:25.84 min.). Auksą laimėjusi lietuvė įtikinamai aplenkė švedę Julią Mansson (2:27.71) bei danę Josephinę Krusę (2:29.15). K.Teterevkova su tokiu laiku būtų antra moterų finale, kurį laimėjo norvegė Stina Colleou (2:24.39).

Ketvirtą vietą vaikinų 200 m plaukimo nugara finale užėmė Erikas Grigaitis (2:00.47). Nuo bronzos lietuvį skyrė 0.86 sek.

Vyrų 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi finale 8-as liko Povilas Strazdas (22.80). Auksą iškovojo suomis Niko Makela (21.91). Vyrų kombinuotoje estafetėje 4x100 m E.Grigaitis, P.Strazdas, Eimantas Milius ir Jokūbas Keblys finišavo per 3 min. 45.93 sek. bei užėmė penktą vietą.

Lietuvos rinktinė dalyvavo ir paskutinėje rungtyje – mišrioje estafetėje 8x50 m laisvuoju stiliumi. Agnė Šeleikaitė, E.Milius, Ainė Povilaikaitė, E.Grigaitis, Ema Guzaitė, K.Teterevkova, P.Strazdas ir J.Keblys užėmė penktą vietą – 3 min. 18.78 sek.

Kiti lietuvių rezultatai sekmadienį atrankoje:

Moterys, 50 m laisvuoju stiliumi: 18. Agnė Šeleikaitė (26.65 sek.), 20. Ema Guzaitė (26.77), 28. Ainė Povilaikaitė (28.09).

Vyrai, 50 m laisvuoju stiliumi: 14. Jokūbas Keblys (23.36).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

02-22 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Stambulo „Fenerbahce“
02-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Podgoricos „Budučnost“
02-22 Atėnų Panathinaikos 21:00 Maskvos srities „Chimki“
02-22 Madrido „Real“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
02-28 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Milano „AX Armani Exchange“
02-28 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Stambulo „Anadolu Efes“
02-28 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Stambulo „Darussafaka“
02-28 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Atėnų Panathinaikos
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-22 Cardiff City 21 : 45 Watford
Pen 02-22 West Ham United 21 : 45 Fulham
Šeš 02-23 Burnley 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-23 Newcastle United 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 02-23 AFC Bournemouth 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-23 Leicester City 19 : 30 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

02-26 „Energija“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-28 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
02-28 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141