Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

Kotryna Teterevkova | Kipro Štreimikio nuotr.

 Suomijoje penktadienį prasidėjo Šiaurės Europos šalių „Nordic“ plaukimo čempionatas trumpajame (25 m ilgio) baseine.

Merginų jaunimo grupės 100 m plaukimą krūtine laimėjo Kotryna Teterevkova. Talentingoji lietuvė distanciją įveikė per 1 min. 7.34 sek. ir įtikinamai aplenkė suomę Laurą Lahtinen (1:08.35) bei švedę Julią Mansson (1:08.74).

Įdomu tai, kad K.Teterevkova su tokiu laiku būtų antra suaugusiųjų finale, kurį laimėjo suomė Veera Kivirinta (1:07.16). Moterų finale plaukė kita lietuvė Agnė Šeleikaitė, užėmusi 4-ą vietą (1:08.49). Ją nuo sidabro skyrė 0.08 sek., o nuo bronzos – 0.03 sek.

Vyrų 200 m kompleksiniame plaukime bronzą laimėjo Povilas Strazdas (2:00.18), praleidęs į priekį tik suomį Teemu Vuorelą (1:57.77) ir švedą Emilį Hasslingą (1:58.59). Tame pačiame finale 5-as buvo Eimantas Milius (2:02.93).

Kiti lietuvių rezultatai penktadienį atrankoje:

Merginos, 200 m laisvuoju stiliumi: 11. Ema Guzaitė (2:10.85 min.).

Moterys, 200 m laisvuoju stiliumi: 9. Agnė Šeleikaitė (2:09.55), 11. Ainė Povilaikaitė (2:10.26).

Vaikinai, 100 m nugara: 9. Erikas Grigaitis (56.38).

Vyrai, 50 m peteliške: 19. Jokūbas Keblys (26.35).

Merginos, 200 m kompleksinis plaukimas: 8. Kotryna Teterevkova (2:23.28).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-15 „Rytas“ 17:00 „Dzūkija“
12-15 „Skycop“ 17:20 „Neptūnas“
12-16 „Nevėžis“ 17:00 „Žalgiris“
12-16 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
12-16 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

12-14 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
12-14 Atėnų Panathinaikos 21:30 Stambulo „Darussafaka“
12-14 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
12-18 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Podgoricos „Budučnost“
12-18 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Maskvos CSKA
12-18 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
12-18 „Barcelona“ 22:00 Pirėjo „Olympiakos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-15 Manchester City 14 : 30 Everton
Šeš 12-15 Watford 17 : 00 Cardiff City
Šeš 12-15 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-15 Wolverhampton … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-15 Huddersfield Town 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-15 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-15 Fulham 19 : 30 West Ham United
Sek 12-16 Southampton 15 : 30 Arsenal
Sek 12-16 Brighton & Hov… 15 : 30 Chelsea
Sek 12-16 Liverpool 18 : 00 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-15 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141