Gobertas ir Hardenas | Scanpix nuotr.

Buksuojanti Hiustono „Rockets“ (11/13) komanda patyrė sutriuškinimą, kuri svečiuose 91:118 (18:27, 27:26, 11:38, 35:27) nepasipriešino Jutos „Jazz“ (13/13) krepšininkams.

„Jazz“ komanda laimėjo ketvirtą kartą per paskutines penkias rungtynes, o ją į priekį vedė 24 taškus surinkęs Derrickas Favorsas.

Šeimininkai laimėjo nepaisant to, jog sužaidus beveik tris minutes iš aikštės buvo išvytas gynybos ramstis Rudy Gobertas, o Donovanas Mitchellas sužaidė blankias rungtynes.

Pastarasis pataikė tris metimus iš devynių ir įmetė šešis taškus.

Nuo pirmojo kėlinio vidurio neatsilikinėjusi „Jazz“ komanda trečiajame ketvirtyje pradėjo triuškinti varžovus ir vienu metu pirmavo 37 taškais.

Trečiąjį kėlinį šeimininkai laimėjo 38-11.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 15, Michaelas Carteris-Williamsas 13, Clintas Capela ir Chrisas Paulas po 12, Nene 11, Ericas Gordonas ir Geraldas Greenas po 8.

„Jazz“: Derrickas Favorsas 24 (10 atk. kam.), Joe Inglesas 18 (4/6 trit.), Dante Exumas 15, Ricky Rubio 13, Jae Crowderis 12, Ekpe Udoh 9, Royce‘as O‘Neale‘as 7.