Saulius Ritteris | Organizatorių nuotr.

Saulius Ritteris | Organizatorių nuotr.

 2018 m. gruodžio 1 d. vykusiame Lietuvos irklavimo federacijos organizuotame LIF Žiemos čempionate uždarose patalpose Rio de Žaneiro olimpinis vicečempionas, 2016 m. Rygoje vykusiame žiemos čempionate pusės maratono varžybose pasaulio rekordą pagerinęs Saulius Ritteris 2 000 m. distanciją įveikė per 5 min. 42,6 sek. ir pagerino nuo 2016 m. Rolandui Maščinskui priklausiusį Lietuvos rekordą. Antroje vietoje liko olimpietis Aurimas Adomavičius 2 000 distanciją įveikęs per 5 min 51,6 sek. o trečioji vieta atiteko olimpiečiui Dovydui Nemeravičiui (5 min.52,6 sek.).

Moterų varžybose neaplenkiama buvo pasaulio čempionė Ieva Adomavičiūtė, kuri, kaip ir S. Ritteris, 2016 m. Rygoje vykusiose pusės maratono varžybose pagerino pasaulio rekordą, 2 000 m. distanciją įveikusi 6 min 40,5 sek. Antrą vietoje liko Viktorija Senkutė šią distanciją įveikusi per 7 min. 2 sek., o trečia vieta atiteko Dovilei Rimkutei (7 min. 7,1 sek.).

Jaunimo iki 23 m. moterų varžybose 2 000 m. distancijoje pirmą vietą iškovojo Viktorija Senkute (7 min. 2 sek.), antra vieta atiteko Dovilei Rimkutei (7 min. 7,1 sek.), o bronzą iškovojo Kamilė Kralikaitė (7 min. 9,4 sek.). Vyrų jaunimo iki 23 m. rungtyje pirma vieta atiteko Dovydui Nemeravičiui (5 min.52,6 sek.), antroje vietoje likos Giedrius Bieliauskas (5 min.59,6 sek.), trečioje – Povilas Stankūnas 2 000 m. įveikęs per 6 min. 4,7 sek.

Jaunių (iki 18 metų) merginų varžybose pirmoji 2 000 m. distanciją įveikė Dovilė Rimkutė (7 min. 7,1 sek.), antroji vieta atiteko Kamilei Kralikaitei (7 min. 9,4 sek.), o trečioje vietoje liko Laurita Nemeravičiūtė (7 min. 22 sek.) Šio amžiaus grupės vaikinų tarpe pirmą vietą iškovojo Augustinas Matusevičius (6 min. 10,5 sek.), antoje vietoje liko Virgilijus Prušinskas (6 min.17,2 sek), o trečioje – Domantas Maročka (6 min. 24,4sek.).

Jaunučių (14–16 metų) merginų grupėje pirma vieta atiteko Ugnei Juzėnaitei, 1 000 m. distanciją įveikusiai per 3 m. 33,7 sek., antra – Nomedai Nazarenkaitei (3 min 35,2 sek.), o trečia – Ramintai Malijauskaitei (3 min. 38,6 sek.) 14–16 metų vaikinų tarpe pirmą vietą iškovojo Rokas Jakubauskas 1 000 m. distanciją įveikęs per 2 min 59,3 sek., antras liko Gustas Logvinovas (3 min. 1sek.), o trečia vieta atiteko Donatui Bareikai (3 min. 4,5 sek.)

Jaunučiai iki 14 m. rungėsi 500 m. distancijoje. Merginų rungtyje šią distanciją pirmoji įveikė Gustė Vaškevičiūtė (1 min 40,4 sek.), antrąja vieta dalinosi Vytautė Mikalauskaitė ir Dainida Jonauskaitė (1 min. 42,6 sek.), o trečioje vietoje liko Barbora Dirmaitė (1 min. 42,7 sek.) Šioje rungtyje vaikinų tarpe pirma vieta atiteko Arijui Viršučiui (1 min. 29,8 sek.), antrą vietą iškovojo svečias iš Lenkijos Jacekas Bagiski (1 min. 30,1 sek.), o trečias liko Lukas Venslavičius (1 min. 1,7 sek.)

Irklavimo meistrų moterų grupėje 1 000 m. distancijoje pirma vieta atiteko Nijolei Vytei (3 min. 38,5 sek.), antra – Vitai Rimkienei (3 min. 40,8sek.), o trečioje vietoje liko Jolanta Ščiglinskienė (4 min. 3,3 sek.). Vyrų meistrų tarpe nugalėtuoju tapo svečias iš Lenkijos Sebastianas Kosiorek, 1 000 distanciją įveikęs per 3 min.28 sek., antra vieta atiteko Povilui Skriveliui (3 min. 30 sek.), o trečias liko Vaidevutis Drotvinas, šią distanciją įveikė 3 min. 35,2 sek. 



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

02-28 „Nevėžis“ 18:00 „Lietkabelis“
03-02 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Rytas“
03-02 „Nevėžis“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

02-21 Maskvos CSKA 19:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
02-21 Stambulo „Anadolu Efes“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
02-21 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Tel Avivo „Maccabi“
02-21 „Barcelona“ 22:00 Vitorijos „Baskonia“
02-22 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Stambulo „Fenerbahce“
02-22 Kauno „Žalgiris“ 20:00 Podgoricos „Budučnost“
02-22 Atėnų Panathinaikos 21:00 Maskvos srities „Chimki“
02-22 Madrido „Real“ 22:00 Miuncheno „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 02-22 Cardiff City 21 : 45 Watford
Pen 02-22 West Ham United 21 : 45 Fulham
Šeš 02-23 Burnley 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-23 Newcastle United 17 : 00 Huddersfield Town
Šeš 02-23 AFC Bournemouth 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 02-23 Leicester City 19 : 30 Crystal Palace
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

02-19 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-26 „Energija“ 20:15 „Kaunas Hockey“
02-28 „Kaunas Hockey“ 20:00 „Energija“
02-28 „Hockey Punks“ 20:15 „Geležinis vilkas“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141