Saulius Ritteris | Organizatorių nuotr.

Saulius Ritteris | Organizatorių nuotr.

 2018 m. gruodžio 1 d. vykusiame Lietuvos irklavimo federacijos organizuotame LIF Žiemos čempionate uždarose patalpose Rio de Žaneiro olimpinis vicečempionas, 2016 m. Rygoje vykusiame žiemos čempionate pusės maratono varžybose pasaulio rekordą pagerinęs Saulius Ritteris 2 000 m. distanciją įveikė per 5 min. 42,6 sek. ir pagerino nuo 2016 m. Rolandui Maščinskui priklausiusį Lietuvos rekordą. Antroje vietoje liko olimpietis Aurimas Adomavičius 2 000 distanciją įveikęs per 5 min 51,6 sek. o trečioji vieta atiteko olimpiečiui Dovydui Nemeravičiui (5 min.52,6 sek.).

Moterų varžybose neaplenkiama buvo pasaulio čempionė Ieva Adomavičiūtė, kuri, kaip ir S. Ritteris, 2016 m. Rygoje vykusiose pusės maratono varžybose pagerino pasaulio rekordą, 2 000 m. distanciją įveikusi 6 min 40,5 sek. Antrą vietoje liko Viktorija Senkutė šią distanciją įveikusi per 7 min. 2 sek., o trečia vieta atiteko Dovilei Rimkutei (7 min. 7,1 sek.).

Jaunimo iki 23 m. moterų varžybose 2 000 m. distancijoje pirmą vietą iškovojo Viktorija Senkute (7 min. 2 sek.), antra vieta atiteko Dovilei Rimkutei (7 min. 7,1 sek.), o bronzą iškovojo Kamilė Kralikaitė (7 min. 9,4 sek.). Vyrų jaunimo iki 23 m. rungtyje pirma vieta atiteko Dovydui Nemeravičiui (5 min.52,6 sek.), antroje vietoje likos Giedrius Bieliauskas (5 min.59,6 sek.), trečioje – Povilas Stankūnas 2 000 m. įveikęs per 6 min. 4,7 sek.

Jaunių (iki 18 metų) merginų varžybose pirmoji 2 000 m. distanciją įveikė Dovilė Rimkutė (7 min. 7,1 sek.), antroji vieta atiteko Kamilei Kralikaitei (7 min. 9,4 sek.), o trečioje vietoje liko Laurita Nemeravičiūtė (7 min. 22 sek.) Šio amžiaus grupės vaikinų tarpe pirmą vietą iškovojo Augustinas Matusevičius (6 min. 10,5 sek.), antoje vietoje liko Virgilijus Prušinskas (6 min.17,2 sek), o trečioje – Domantas Maročka (6 min. 24,4sek.).

Jaunučių (14–16 metų) merginų grupėje pirma vieta atiteko Ugnei Juzėnaitei, 1 000 m. distanciją įveikusiai per 3 m. 33,7 sek., antra – Nomedai Nazarenkaitei (3 min 35,2 sek.), o trečia – Ramintai Malijauskaitei (3 min. 38,6 sek.) 14–16 metų vaikinų tarpe pirmą vietą iškovojo Rokas Jakubauskas 1 000 m. distanciją įveikęs per 2 min 59,3 sek., antras liko Gustas Logvinovas (3 min. 1sek.), o trečia vieta atiteko Donatui Bareikai (3 min. 4,5 sek.)

Jaunučiai iki 14 m. rungėsi 500 m. distancijoje. Merginų rungtyje šią distanciją pirmoji įveikė Gustė Vaškevičiūtė (1 min 40,4 sek.), antrąja vieta dalinosi Vytautė Mikalauskaitė ir Dainida Jonauskaitė (1 min. 42,6 sek.), o trečioje vietoje liko Barbora Dirmaitė (1 min. 42,7 sek.) Šioje rungtyje vaikinų tarpe pirma vieta atiteko Arijui Viršučiui (1 min. 29,8 sek.), antrą vietą iškovojo svečias iš Lenkijos Jacekas Bagiski (1 min. 30,1 sek.), o trečias liko Lukas Venslavičius (1 min. 1,7 sek.)

Irklavimo meistrų moterų grupėje 1 000 m. distancijoje pirma vieta atiteko Nijolei Vytei (3 min. 38,5 sek.), antra – Vitai Rimkienei (3 min. 40,8sek.), o trečioje vietoje liko Jolanta Ščiglinskienė (4 min. 3,3 sek.). Vyrų meistrų tarpe nugalėtuoju tapo svečias iš Lenkijos Sebastianas Kosiorek, 1 000 distanciją įveikęs per 3 min.28 sek., antra vieta atiteko Povilui Skriveliui (3 min. 30 sek.), o trečias liko Vaidevutis Drotvinas, šią distanciją įveikė 3 min. 35,2 sek. 



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

12-15 „Rytas“ 17:00 „Dzūkija“
12-15 „Skycop“ 17:20 „Neptūnas“
12-16 „Nevėžis“ 17:00 „Žalgiris“
12-16 „Juventus“ 17:00 „Lietkabelis“
12-16 „Pieno žvaigždės“ 17:20 „Šiauliai“

Eurolyga 2018/2019

12-13 Maskvos CSKA 19:00 Maskvos srities „Chimki“
12-13 Stambulo „Fenerbahce“ 19:45 Milano „AX Armani Exchange“
12-13 Pirėjo „Olympiakos“ 21:00 Stambulo „Anadolu Efes“
12-13 Tel Avivo „Maccabi“ 21:05 Vitorijos „Baskonia“
12-13 Madrido „Real“ 22:00 „Barcelona“
12-14 Atėnų Panathinaikos 21:30 Stambulo „Darussafaka“
12-14 Miuncheno „Bayern“ 21:30 Kauno „Žalgiris“
12-14 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“ 22:00 Podgoricos „Budučnost“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 12-15 Manchester City 14 : 30 Everton
Šeš 12-15 Watford 17 : 00 Cardiff City
Šeš 12-15 Tottenham Hotspur 17 : 00 Burnley
Šeš 12-15 Wolverhampton … 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 12-15 Huddersfield Town 17 : 00 Newcastle United
Šeš 12-15 Crystal Palace 17 : 00 Leicester City
Šeš 12-15 Fulham 19 : 30 West Ham United
Sek 12-16 Southampton 15 : 30 Arsenal
Sek 12-16 Brighton & Hov… 15 : 30 Chelsea
Sek 12-16 Liverpool 18 : 00 Manchester United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos ledo ritulio čempionatas 2018/2019

12-15 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Energija“
12-20 „Energija“ 20:00 „Geležinis vilkas“
12-22 „Kaunas Hockey“ 18:00 „Hockey Punks“
01-23 „Hockey Punks“ 20:15 „Kaunas Hockey“
01-24 „Geležinis vilkas“ 20:15 „Energija“

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141