Vokietijos „Bundesliga“: Dortmundo „Borussia“ - „Freiburg“ | Scanpix nuotr.

Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse šeštadienį Dortmundo „Borussia“ iškovojo eilinę pergalę ir išlaikė lyderių poziciją, o Miuncheno „Bayern“ dėka Serge‘o Gnabry taip pat džiaugėsi trimis taškais.

Dortmundo „Borussia“ nugalėjo turnyro vidutiniokus „Freiburg“, kuriuos savų žiūrovų akivaizdoje nugalėjo rezultatu 2 – 0.

Pirmasis rungtynių įvartis buvo pelnytas tiksint 41-ai minutei, kuomet komandos lyderis Marco Reusas užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį.

Jau pridėto laiko metu Paco Alcaceris padvigubino „Borussia“ persvarą. 91-ą minutę jis įveikė vartininko gynybą ir įtvirtino pergalę – 2 – 0.

Kitose rungtynėse Miuncheno „Bayern“ svečiuose iškovojo sunkią pergalę prieš Brėmeno „Werder“, kuriuos įveikė rezultatu 2 – 1.

Rungtynių didvyriu tapo S.Gnabry, kuris pelnė abu savo komandos įvarčius. Futbolininkas pirmasis pasižymėjo 20-ą minutę, kuomet atrado laisvės šalia varžovų vartų ir į juos pasiuntė kamuolį. Netrukus „Werder“ išlygino rezultatą, kadangi 33-ią minutę Yuya Osako laimėjo oro dvikovą ir nukreipė kamuolį į vartus – 1 – 1.

Antrojo kėlinio pradžioje S.Gnabry ir vėl dovanojo „Bayern“ persvarą. Jis 50-ą minutę vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir nuginklavo vartininką – 2 – 1.

Pačioje rungtynių pabaigoje „Werder“ dar buvo nubausti raudona kortele. 92-ą minutę Nikolas Moisanderis prieš save antrą kartą išvydo geltoną kortelę ir buvo priverstas anksčiau laiko palikti aikštę.

Sek 09-15 Hoffenheim 16 : 30 Freiburg
Sek 09-15 Paderborn 19 : 00 Schalke 04
Pen 09-20 Schalke 04 21 : 30 Mainz 05