„Žalgiris“
IV kėlinys, 3 min.
64
:
81
Atsinaujins po sek
„Fenerbahče“
Deontay Wilderis prieš Tysoną Fury | Scanpix nuotr.

Deontay Wilderis prieš Tysoną Fury | Scanpix nuotr.

Šią naktį Los Andželo „Staples Center“ areną drebino mūšis dėl WBC sunkiasvorių pasaulio čempiono diržo. Šioje profesionalų bokso kovoje savo diržą gynė 33-ejų metų amerikietis Deontay Wilderis, kuriam iššūkį metė buvęs pasaulio čempionas 30-metis britas Tysonas Fury.

Fantastiškoje 12-os raundų kovoje T.Fury praktiškai visą laiką atrodė pranašesnis už varžovą, bet prisidarė problemų. 9-ajame raunde britas krito į nokdauną, o vėliau tai pasikartojo 12-ajame raunde. Šiuos du raundus D.Wilderis laimėjo bendru rezultatu 20:16 ir taip sugebėjo išsigelbėti.

Teisėjų sprendimai po kovos išsiskyrė. Vienas teisėjas pergalę skyrė D.Wilderiui (115:111), kitas pranašesniu laikė T.Fury (110:114), o trečias paskyrė lygiąsias (113:113). Galutinis sprendimas buvo lygiosios, tad D.Wilderis išliko su WBC pasaulio čempiono diržu.

Apklausa

1. Kas buvo vertesnis pergalės?

T.Fury praktiškai visą kovą laikėsi sau įprasto plano. Britas nuolat judėjo, lankstėsi ir labai dažnai erzindavo varžovą. T.Fury sunerdavo rankas už nugaros, iškeldavo ranką aukštai į viršų, kaišiodavo liežuvį, išskėtęs rankas vaidindavo D.Wilderį, o raundų pabaigose amerikiečiui dar pasakydavo ką nors pašaipaus. D.Wilderiui iš distancijos atakuoti varžovo nesisekė, o į artimą kovą T.Fury praktiškai nesiveldavo, pasinaudodamas klinču.

Po 8 raundų T.Fury turėjo didžiulę persvarą, bet du nokdaunai per paskutinius 4 raundus pakeitė situaciją. Tiesa, net ir po 2 nokdaunų nemaža dalis bokso gerbėjų manė, kad T.Fury padarė užtektinai, jog laimėtų kovą taškais. Britas šioje kovoje atliko daugiau tikslių smūgių (84 prieš 71), nors atakų daugiau surengė D.Wilderis (430 prieš 327).

Pilnas kovos vaizdo įrašas:

D.Wilderis iki šiol ringe laimėjo 40 kovų ir nokautavo net 39 varžovus. WBC pasaulio čempionu jis tapo 2015 m. sausį ir nuo tada septynis kartus iš eilės apgynė diržą. T.Fury taip pat yra nenugalėtas ir turi 27 pergales, iš kurių 19 – nokautais. Britas 2015 m. lapkritį po pergalės prieš V.Kličko laimėjo WBA (Super), IBF, WBO, IBO ir „The Ring“ pasaulio čempiono diržus. Tiesa, vėliau dėl neaktyvumo jis visus savo trofėjus prarado.

Tiek D.Wilderis, tiek T.Fury profesionalų ringe pirmą kartą kovą baigė lygiosiomis.

Atnaujinta 7.39 val. T.Fury vos spėjo atsistoti po nokdauno, bet atsilaikė iki pat 12-o raundo pabaigos. Teisėjų sprendimas bus labai įdomus!

Atnaujinta 7.37 val. T.Fury krenta kryžiumi į nokdauną!

Atnaujinta 7.34 val. Puikiai fiziškai pasiruošęs T.Fury ir 11-ajame raunde sėkmingai gynėsi nuo varžovo atakų. D.Wilderiui teks eiti „va bank“. Panašu, kad paskutiniame raunde amerikietį gali išgelbėti tik nokautas.

Atnaujinta 7.31 val. Nepanašu, kad nokdauno metu T.Fury būtų rimčiau sužeistas. 10-asis raundas vėl priminė ankstesnius, britas ėmėsi tos pačios savo taktikos ir dar priartėjo prie pergalės.

Atnaujinta 7.27 val. Nokdaunas! T.Fury suklupo po D.Wilderio atakos, bet atsistojo ir tęsė kovą. Raundo pabaigoje britas vėl ėmė erzinti amerikietį ir kaišiojo liežuvį, o D.Wilderiui nepavyko pribaigti T.Fury.

Atnaujinta 7.22 val. Raundas po raundo kartojasi ta pati istorija. T.Fury išlieka vikrus, gerai dirba „jabais“ ir nepaliaujamai erzina D.Wilderį. Laikas tampa brito sąjungininku, o amerikiečiui laimėti taškais beveik nebėra vilčių.

Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Atnaujinta 7.19 val. Nepanašu, kad amerikietis paruošė šiai kovai planą B. D.Wilderis ringe dažnai atrodo pasimetęs, o viskas vyksta pagal T.Fury planą.

Atnaujinta 7.15 val. D.Wilderis kiek sumažino „pašėlusių“ atakų skaičių, o tolimesnėje distancijoje pranašesnis lieka T.Fury.

Atnaujinta 7.10 val. 5-asis raundas buvo kiek vangesnis ir apylygis. Boksininkai apsikeitė vidutinio stiprumo smūgių serijomis, o T.Fury ir toliau sėkmingai vengdavo daugelio amerikiečio atakų.

Atnaujinta 7.06 val. D.Wilderis ir toliau vargsta ringe, o T.Fury sėkmingai naudojasi „jabais“. Vienas iš amerikiečio „kablių“ raundo pabaigoje kliudė britą, bet T.Fury tik nusišypsojo. Panašu, kad britas kol kas laimi taškais.

Atnaujinta 7.03 val. D.Wilderiui kol kas sunkiai sekasi prieiti prie neįprastą kovos stilių propaguojančio T.Fury. Amerikietis bando pasiekti britą „kabliais“, bet T.Fury ginasi puikiai ir dažnai tinkamai naudoja klinčą.

Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Tysonas Fury prieš Deontay Wilderį | Scanpix nuotr.

Atnaujinta 7.00 val. T.Fury ir antrajame raunde kovėsi sau įprastu stiliumi, praktiškai šoko ringe ir erzino varžovą. Tik paskutinėmis sekundėmis D.Wilderis kiek sužeidė britą, bet T.Fury po gongo pareiškė amerikiečiui, kad šis yra valkata.

Atnaujinta 6.56 val. Kova prasidėjo nuo žvalgybos, T.Fury nuolat judėjo ringe ir kartais net sunerdavo rankas už nugaros, ragindamas D.Wilderį atakuoti. Po keleto amerikiečio atakų kovotojai pereidavo į klinčą ir T.Fury rimčiau nenukentėdavo. Raundo paskutinės sekundės buvo kiek aktyvesnės, keletą smūgių praleido ir D.Wilderis.

Atnaujinta 6.51 val. Boksininkai pristatyti. Kova prasideda!

Atnaujinta 6.45 val. Amerikietis atkeliauja apsirengęs labai ekstravagantiškai.

Deontay Wilderis | Organizatorių nuotr.

Deontay Wilderis | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta 6.44 val. Britas jau įžengė į ringą. Pranešėjas ką tik pakvietė pasirodyti ir D.Wilderį.

Atnaujinta 6.38 val. Pirmasis į ringą atkeliauja T.Fury!

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Tysonas Fury | Organizatorių nuotr.

Atnaujinta 6.34 val. Visos „apšildomos“ vakaro kovos baigėsi. Ringe jau laukiama pagrindinio reginio dalyvių.

Oficialių svėrimų metu T.Fury svėrė 256,5 svarus (116,12 kg), tuo tarpu su kauke svėrimuose pasirodęs D.Wilderis - 212,5 svarus (96,38 kg). T.Fury taip pat yra aukštesnis už varžovą (206 cm prieš 201 cm) ir turi ilgesnes rankas (216 cm prieš 211 cm).

Anksčiau vykusiose spaudos konferencijose boksininkai ne kartą buvo susistumdę. Ne išimtimi tapo ir finalinė spaudos konferencija, kai vėl prireikė apsaugos darbuotojų.

„Esu daugiau nei čempionas. Esu psichologinės sveikatos ambasadorius. Esu žmonių čempionas. Kovoju ne tik dėl savęs. Darau tai dėl milijonų žmonių, kurie žiūri į mane kaip į pavyzdį. Girdėjau daugelio prognozes prieš kovą. Jie sako, kad Wilderis laimės nokautu, arba aš laimėsiu taškais. Noriu Jums pasakyti, kad Wilderis bus nokautuotas“, - teigė T.Fury.

D.Wilderis vėliau atsikirto varžovui ir pats pažadėjo laimėti nokautu: „Fury niekada nebuvo sutikęs tokio galingo varžovo kaip aš. Bokse esu jau ilgus metus ir žinau kaip atrodo baimė. Matau, kad baimė užvaldo Fury ir tai neturėtų stebinti. Būsiu prakeiktas, jei leisiu kažkokiam užsieniečiui ateiti į mano šalį ir sugriauti viską, ką stačiau per savo karjerą. Jis sako, kad nokautuos mane, bet netikiu, kad jis turi užtektinai pasitikėjimo savimi, kad tai padarytų. Jis kalba tai, kuo pats netiki. Kai aš tai pasakau, Jūs galite tuo tikėti, nes skaičiai nemeluoja. Aš nokautuosiu Fury.“

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tai
2018-12-02 16:26:36
Nesamone wilder atliko daugiau smugiu pasiunte i du nokdaunus turejo laimeti
Atsakyti
x
2018-12-02 15:57:54
Nustebino Fury, galvojau guls kazkur 6 rounde. Nusimato revansas Anglijoje, Manchesteryje
Atsakyti
LUDA
2018-12-02 13:19:59
https://www.thesun.co.uk/sport/7878644/who-is-alejandro-rochin-fury-wilder-judge-draw/
Teisejas kuris supiso fury
Atsakyti
jonas
2018-12-02 11:06:55
mexiconas teisejas suka 10 ale jam lygiai baiges. pavoge pergale ir nesveika galima pelenes istorija
Atsakyti
Rolas
2018-12-02 10:54:46
Net sunku patikėt, ką Fury padarė per 2018 m. Metų pradžioj jis dar buvo tešlos gabalas, birželį kova su Seferi buvo tikras cirkas, o dabar jis priminė tą patį Fury, kuris nugalėjo Kličko. Tokiems kaip Wilderis, kurie turi vieną budą nugalėt, yra labai sunku prieš tokius kaip Fury. Man atrodo Joshua turėtų ne ką mažiau problemų.
Atsakyti
Fury
2018-12-02 10:49:54
Mano akim fury turejo laimet, bet teisejai padare savo darba ir ju nekaltinu, gaila fury, bet jai bus revansas tai fury ims, tiek laiko nesportaves gere niuxino ir gryzes nepralaimejo wilderiui, plius pasirode fury labai solidziai ! Fury saunuolis
Atsakyti
Byron
2018-12-02 09:40:32
Teisėjų niekaip negali kaltinti. Iki 12 roundo net gi tas teisėjas, kuris lygiasias davė, jo lapelyje Fury pirmavo 2 taškais. Taigi, Fury net ir pralaikėjęs roundą 9/10, vis tiek būtų buvęs pagal tą teisėją laimėjęs kovą. Bet už nokdauną būna papildomai minusuojamas 1 taškas. Teisėjęs pats neturi galimybių įrašyti 8 taškus be nokdauno. Tad patys pagalvokite kas kaltas, kad už 12 roundą taškai tapo 8/10 ir paskelbtos lygiosios. Fury tiesiog turėjo laikytis atstumo ir atstovėti be nokdauno paskutinį roundą. Bet durnelis visaip vaipėsi ir prarado koncentraciją.
Atsakyti
a
2018-12-02 08:21:05
a
Atsakyti
Wilder
2018-12-02 08:20:47
Koks dar dominavimas Fury nieko jis nepadare totaliai is Wilderio pergale nukosejo pasisklaide ir kietesnis akis prasikrapstykit UK teisejas sedi ir UK kovotojas kaunas wtf? Visackova lakste poringacir nieko nepadare du smugiai pakrapstyti . Ale sou daro bet jau kad skiesti kad laimejo nereik !
Atsakyti
aha
2018-12-02 11:34:42
dar vienas fanas, cia panasiai kaip Mcgregoro fanai....you're still a champion :))))) po to kaip Habibas vos pascioko neislauze....
kaip..
2018-12-02 08:17:20
Vienas teisėjas 115-111 suskaičiavo Wilder'io naudai, reiškia, jei net nebūtų nokdaunų, vis tiek pagal jį lygiosios... Kad Wilder'io naudai taip suskaičiuoti, čia nebent nuo 9 raundo pradėti žiūrėti ir spėti rezultatą. Dauguma kas išmano šiek tiek boksą, žino kas laimėjo pagal taisykles. Jei bus atsakomasis mačas, turi būti pakeisti atitinkami teisėjai, juos ramiai įvertinus, kai nuslūgs emocijos, apskritai toks didelis išsiskirimas negali būti, tai jau parodo, kad 1,2 ar visi 3 teisėjai smarkiai suklydo.
Atsakyti
h
2018-12-02 08:16:16
na va rašiau kad fury gaus i gules taip ir buvo diržas lyko tai ciempionas nepasikeite.
Atsakyti
nu nzn nzn
2018-12-02 08:13:57
Kaip levai kai ir ufc ir boksas vienu metu... sunku buvo ziuret ufc nes bokso kova buvo senai matyto idomumo. Lygiosios geras rezultatas visom prasmem iskyrus pas ju rekordosd atsiradusi skaiciuka kur rasoma kygiosios .
Atsakyti
Asdo
2018-12-02 08:02:06
matot jo fury geriau atrode bet jai gauni raunda ir knockdauna tai pagal taisikles raundas 10-8, tai jis gavo 2 tokius tai dvigubai ispese wilderis. Seip pagal taisikles ok lygiosios, net is komercines puses visiems apsimoka. Bet is zmogiskosios puses nesazininga. Nes fura visa kova are laikesi game plano perzaide. o wilderis 2 smugius pataike ir lygiosios.
Atsakyti
gagas
2018-12-02 08:04:06
tas pirmas knockdaunas, tai sakyčiau jam ten pačiam kojos susipynė, nei ten jis kažkokį smūgį gavo :D parodė pakartojimą, tai vos paglostė
hamas
2018-12-02 08:02:06
parsidavę teisėjei matė, kad wilderis pralaimės, tai išvartė lygiasias, nes wilderio kova su joshua užkaltų daugiau pinigų.
Atsakyti
jackas
2018-12-02 07:54:42
fury visą kovą buvo ryškiai pranašesnis ir vistiek dėl to 1 knocdauno išpiso lygiasias kažkaip,. kas per Š
Atsakyti
Byron
2018-12-02 08:04:27
Buvo 2 nokdaunai. Tada roundas tampa 8/10 taškai. Jei pranašesnis rounde be nokdaunų, tada 9/10 taškai. Tai pats kaltas, kad per nokdaunus prarado papildomai 2 taškus.
Tu bent jau suprask boksą! Nugalėtojas paaiškėja žiūrint tik pagal roundus, o ne visą kovą apskritai. Nors Fury ir dominavo 8 roundus, bet smarkiai prapiso 4 roundus ir gavęs nokdaunus natūralu, jog tapo lygiosios.
za
2018-12-02 09:23:00
teisingai sakai fury prapiso du raundus 8-10 ir pora 9-10 bet laimejo 8 raundus 10-9. tai 114-112 fury naudai. kas bentkiek supranta boksa ir ziurejo kova visi sutiks kad fury laimejo. aisku jei buki esat ir tik del snukdauzio boksa ziurit tai nera ka ir diskutuot su jumis
gagas
2018-12-02 07:53:23
nupiso pergale fury , kas per teisėjei.
Atsakyti
LUDA
2018-12-02 08:04:18
Usa kovotojas Usa kovoja nieko keista man :) seip labai grazi kova buvo
Byron
2018-12-02 08:06:02
Išsipagiriok visų pirmą.
Justas
2018-12-02 07:52:51
Lygiosios,bet man pasirodė,kad Fury buvo vertesnis pergalės nepaisant dviejų knockdownų.
Atsakyti
:)
2018-12-02 07:50:24
Lygioaio :D Noobai.
Atsakyti
:)
2018-12-02 07:42:23
11 roundu ir Fury dar stovi, maladec
Atsakyti
asdo
2018-12-02 07:23:30
hey puponautai kur jus monstras!!!! ekspertai megejai
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

04-27 „Dzūkija“ 17:00 „Šiauliai“
04-27 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Žalgiris“
04-28 „Juventus“ 16:30 „Skycop“
04-28 „Lietkabelis“ 17:00 „Rytas“
04-28 „Neptūnas“ 18:15 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pen 04-26 Liverpool 22 : 00 Huddersfield Town
Šeš 04-27 Tottenham Hotspur 14 : 30 West Ham United
Šeš 04-27 Watford 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 04-27 Southampton 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 04-27 Crystal Palace 17 : 00 Everton
Šeš 04-27 Fulham 17 : 00 Cardiff City
Šeš 04-27 Brighton & Hov… 19 : 30 Newcastle United
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Pasaulio vyrų IA diviziono ledo ritulio čempionatas 2019

04-29 Vengrija 09:30 Korėja
04-29 Lietuva 13:00 Baltarusija
04-29 Slovėnija 17:00 Kazachstanas
04-30 Korėja 13:00 Slovėnija
04-30 Baltarusija 17:00 Vengrija
05-01 Kazachstanas 13:30 Lietuva
05-02 Lietuva 09:30 Vengrija
05-02 Baltarusija 13:00 Slovėnija
05-02 Korėja 16:30 Kazachstanas
05-03 Vengrija 16:30 Slovėnija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141