Cavaliers | Scanpix nuotr.

Filadelfijos „76ers“ (13/8) komanda patyrė netikėtą pralaimėjimą, kuri namuose 112:121 (23:31, 31:23, 29:30, 29:37) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (3/14) ekipai.

„76ers“ prieš šį mačą namuose laimėjo visas dešimt dvikovas, o „Cavaliers“ svečiuose pralaimėjo visas aštuonias rungtynes.

Jeigu įskaičiuoti praėjusį reguliarųjį sezoną, „76ers“ namuose turėjo 20 pergalių seriją.

Mačo pabaigoje šeimininkai buvo nušvilpti.

„Mes neturėjome energijos. Nežaidėme gynyboje savo sirgalių akivaizdoje. Privalome laimėti savo namų arenoje“, - sakė „76ers“ treneris Brettas Brownas.

Jordanas Clarksonas paskutiniame kėlinyje įmetė 14 taškų. Jo metimas likus žaisti 3:50 minutei didino „Cavaliers“ pranašumą iki 12 taškų, o vėliau po dar vienos gynėjo rezultatyvios atakos komandas skyrė 15 taškų.

„Cavaliers“: Rodney Hoodas 25, Collinas Sextonas 23, Cedi Osmanas 20, Jordanas Clarksonas 19, Tristanas Thompsonas 18, Davidas Nwaba 7.

„76ers“: Joelas Embiidas 24 (12 atk. kam.), J.J.Redickas 23, Jimmy Butleris ir Benas Simmonsas (10 rez. perd.) po 22, Landry Shametas 10.