Terence'as Crawfordas ir Errolas Spence'as | Youtube.com nuotr.

Terence'as Crawfordas ir Errolas Spence'as | Youtube.com nuotr.

Geriausias Lietuvos profesionalus boksininkas 30-metis Egidijus Kavaliauskas atsidūrė labai arti kovos dėl pasaulio čempiono diržo. Penktadienį Oklahomoje (JAV) lietuvis vos per 3 raundus nugalėjo iki tol niekam nepralaimėjusį 28-erių metų Roberto Arriazą iš Nikaragvos!

E.Kavaliauskas ne tik apgynė Šiaurės Amerikos (NABF) čempiono diržą, bet ir laimėjo R.Arriazai priklausiusį WBO tarpkontinentinį čempiono diržą. Negana to, lietuvis gerokai padidino savo galimybes kitąmet susikauti su WBO pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionu amerikiečiu Terence‘u Crawfordu, tuo labiau, kad lietuvio pergalė buvo tokia efektinga.

T.Crawfordas šią kovą stebėjo iš arti, bet E.Kavaliausko pasirodymo nekomentavo. Tiesa, arenoje apsilankė ir IBF pusvidutinio svorio kategorijos pasaulio čempionas amerikietis Errolas Spence‘as jaunesnysis. Daugelis bokso gerbėjų jau seniai svajoja apie dviejų čempionų tarpusavio kovą, bet jie priklauso skirtingoms organizacijoms, kurios turi kontraktus su skirtingomis televizijomis, todėl derybos gerokai stringa.

Užkulisiuose T.Crawfordas susitiko su E.Spence‘u ir įsivėlė su juo į žodžių karą.

„Aš tave sutraiškysiu ir sustabdysiu. Kova su tavimi būtų vieni juokai, galiu tai pažadėti“, - rėžė E.Spence‘as

T.Crawfordas jam čia pat atsikirto: „Bandyk smūgiuoti į korpusą. Aš tvirtas kaip uola, o pas tave vieni lašiniai.“

„Koks skirtumas? Aš tave nokautuosiu. Jau drebėjai po Gamboa smūgių. Matėme, kaip dreba tavo kojos“, - pridėjo E.Spence‘as.

„Tave sužeidė Ocampo ir Kellas Brookas. Palauk, kol smogsiu tau. Tada atrodysi kaip Benavidezas“, - nenurimo T.Crawfordas.

E.Spence‘o tai neišgąsdino: „Benavidezas kovėsi viena koja. Aš tvirtas.“

T.Crawfordas tuomet pažadėjo, kad privers E.Spence‘ą ringe atlikti „Stanky Leg“ vadinamą hiphopo judesį. E.Spence‘as pasiūlė dėl to lažintis iš 100 tūkst. JAV dolerių. T.Crawfordas tuomet pakėlė statymus iki 1 mln. JAV dolerių.

Bokso ringe T.Crawfordas laimėjo visas 34 kovas ir nokautavo 25 varžovus. Jis yra tapęs jau trijų skirtingų svorio kategorijų pasaulio čempionu. E.Spence‘as taip pat nenugalėtas – 24 pergalės, iš kurių 21 – nokautu. Tiesa, E.Spence‘as jau turi suplanavęs kovą 2019 m. kovo 16 d., kai susitiks su Mickey Garcia. Panašiu laiku galėtų įvykti ir E.Kavaliausko kova su T.Crawfordu. 

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141