Domantas Sabonis | Scanpix nuotr.

Domantas Sabonis atliko dvigubą dublį ir prisidėjo prie Indianos „Pacesr“ (9/6) komandos pergalės.

Nate‘o McMillano auklėtiniai namuose 99:91 (18:27, 32:16, 22:24, 27:24) įveikė Majamio „Heat“ (6/9) krepšininkus.

Lietuvis per 25 minutes įmetė 15 taškų (7/10 dvit., 1/1 baud.), atkovojo 12 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, bet triskart suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Šeimininkus į pergalę vedė Tyreke‘as Evansas, kuris pelnė 23 taškus bei sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Pacers“ krepšininkai antrajame kėlinyje spurtavo 16-0 ir pirmavo iki pat mačo pabaigos.

Majamio klubas likus žaisti 1:27 minutes priartėjo iki trijų taškų, bet tada tritaškį įmetęs Victoras Oladipo padėjo „Pacers“ ekipai atitrūkti.

„Heat“ komanda vertėsi be Dwyane‘o Wade‘o ir pralaimėjo ketvirtą kartą per penkias rungtynes.

„Heat“: Joshas Richardsonas 28, Hassanas Whiteside‘as 12 (17 atk. kam.), Rodney McGruderis 11, Tyleris Johnsonas 10, Wayne‘as Ellingtonas 9.

„Pacers“: Tyreke‘as Evansas 23 (10 atk. kam.), Bojanas Bogdanovičius 16, Domantas Sabonis 15 (12 atk. kam.), Mylesas Turneris ir Cory Josephas po 12, Victoras Oladipas 8.

white mamba
2018-11-17 12:57:55
turneris vienas is top overated zaideju,bet mokant 18 limonu treneris neturi kito pasirinkimo kaip tik starte laikyt ta negroida
Ton
2018-11-17 13:50:44
Argi ne treneris sprendzia kokie zaidejai turi startineme penkete but
white mamba
2018-11-17 14:20:39
europoi treneris, nba minuciu kiekis dazniausiai priklauso nuo kontrakto dydzio ,net sutartyse yra nurodyta kiek maziausiai minuciu los ,dar kartais svarbu kokiu saukimu esi pasauktas ir pirma sezona ten irgi garantuotos minutes