Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

Conoras McGregoras | Scanpix nuotr.

 Kovinio sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras neseniai susitiko su bokso legenda Mike‘u Tysonu. „Kanapių karaliumi“ jau vadinamas M.Tysonas pavaišino airį paties užauginta marihuana, o abu kovotojai susitaikė, pamiršdami ankstesnius tarpusavio nesutarimus.

„Ei, McGregoras yra geras vyrukas. Jam patiko mūsų kanapės. Esu jam už tai labai dėkingas“, - ramiu balsu apie šį susitikimą kalbėjo M.Tysonas, pridėjęs, kad jo tikslas yra užkariauti visą pasaulinę kanapių rinką ir pareiškęs nemanantis, kad marihuanos dūmai pakenks C.McGregoro ištvermei.

Tuo tarpu C.McGregoras, grįžęs iš šio susitikimo, sužinojo, kad UFC ruošiasi panaikinti vyrų svorio kategoriją iki 57 kg. Ilgą laiką šios kategorijos karaliumi buvo amerikietis Demetriousas Johnsonas, kuris po mainų persikėlė į ONE organizaciją. Būtent ši organizacija kitąmet paruošė grandiozinį aštuonių kovotojų „Grand Prix“ turnyrą ir C.McGregoras apkaltino ONE prezidentą Chatrį Sityodtongą, teigdamas, kad jo godumas privertė UFC naikinti šią svorio kategoriją.

„Chatri, dabar tu turi į savo organizaciją pasikviesti visus 125 svarų kovotojus, kurie buvo atleisti iš UFC. Dažnai kalbi apie kovos menus, akcentuoji, kokia svarbi yra pagarba, tačiau tavo godumas privertė daugiau nei pusę šios svorio kategorijos kovotojų prarasti galimybę uždirbti pinigus savo šeimai. Turėk pagarbos, Chatri. Duok kontraktus šios kategorijos kovotojams“, - rašė C.McGregoras.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Lionia
2018-11-09 08:25:24
Maikas apsiputes gerokai, tai nelabai sugeba ilgesni sakini pasakyt
Atsakyti

Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141