Suomių ir rusų rungtynės | Scanpix nuotr.

Suomių ir rusų rungtynės | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį startavo pirmasis šio sezono Euroturo serijos ledo ritulio turnyras „Karjala Cup“. Jame tradiciškai dalyvauja 4 elitinės Senojo žemyno rinktinės.

Pirmose rungtynėse Suomijoje šeimininkai 0:3 (0:2, 0:1, 0:0) neprilygo Rusijos rinktinei. Nugalėtojams po įvartį pelnė Michailas Grigorenko (4:08 min.), Nikita Nesterovas (11:15) bei Kaune gimęs Andrejus Pedanas (34:40). Puikiai žaidė rusų vartininkas Ilja Sorokinas, atrėmęs visus 28 varžovų smūgius.

Vienos „Karjala Cup“ rungtynės buvo sužaistos ir Čekijoje. Ten šeimininkai 2:3 (1:1, 1:2, 0:0) neatsilaikė prieš švedus.

Pirmajame kėlinyje įvarčiais apsikeitė Jakobas Lilja (8:30) ir Milanas Doudera (10:31). Lemiamą persvarą švedai susikrovė antrajame kėlinyje, kai įvarčius paeiliui pelnė Nickas Sorensenas (28:41) ir Jonathanas Davidssonas (32:44). Čekus prie varžovų vėliau dar priartino Janas Kolaras (34:36), bet čekams išsigelbėti nepavyko.

Penktadienį turnyre bus poilsio diena.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-26 „Dzūkija“ 17:20 „Rytas“
01-26 „Šiauliai“ 18:00 „Neptūnas“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Ant 01-29 Wolverhampton … 21 : 45 West Ham United
Ant 01-29 Huddersfield Town 21 : 45 Everton
Ant 01-29 Arsenal 21 : 45 Cardiff City
Ant 01-29 Fulham 21 : 45 Brighton & Hov…
Ant 01-29 Newcastle United 22 : 00 Manchester City
Ant 01-29 Manchester United 22 : 00 Burnley
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras


Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141