Artūras Gudaitis | Scanpix nuotr.

Artūras Gudaitis | Scanpix nuotr.

Artūro Gudaičio ir Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Milano „AX Armani“ iššvaistė solidų pranašumą ir Eurolygoje 85:90 (21:16, 20:24, 25:23, 19:27) nusileido Maskvos CSKA.

Milano krepšininkai puikiai pradėjo trečiąjį kėlinį ir surengę spurtą 19:8 susikrovė dviženklį pranašumą 60:48. Netrukus Nando De Colo ir Cory Higginso vedami svečiai sėkmingai rinko taškus puolime ir sumažino deficitą iki vos trijų taškų 63:66.

Ketvirtajame kėlinyje Mikhailas Kulaginas smeigė tritaškį, Alecas Petersas realizavo du baudos metimus ir CSKA išsiveržė į priekį 68:66, o netrukus nutolo 79:74. Šeimininkams pavyko išlyginti rezultatą 80:80, tačiau netrukus Cory Higginsas pelnė keturis taškus, Kyle‘as Hinesas pridėjo taiklų dvitaškį ir svečiai įgijo šešių taškų persvarą 86:80 ir per likusį laiką įrodė savo pranašumą 90:85.

Artūras Gudaitis per 23 minutes pelnė 16 taškų ir atkovojo 7 kamuolius.

Mindaugas Kuzminskas per 13 žaistų minučių taškų nepelnė (0/2 dvit., 0/1 trit., 3 kl.)

CSKA ekipos gretose išsiskyrė Cory Higginsas, kuris pelnė 23 taškus (6/8 dvit., 8/8 baud. met.), Nando De Colo pridėjo 18 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Willas Clyburnas – 14 (4 atk. kam.), Alecas Petersas – 10.

„AX Armani“ daugiausiai taškų surinko Vladimiras Micovas 24 (4 rez. perd.), Mike‘as Jamesas pridėjo 16 (6 atk. kam., 12 rez. perd.), Dairis Bertanis – 12.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141