Derrickas Rose'as | Scanpix nuotr.

Derrickas Rose‘as pelnė 50 taškų ir atvedė Minesotos „Timberwolves“ (4/4) komandą į sunkią pergalę.

Tomo Thibodeau auklėtiniai namuose 128:125 (32:25, 33:31, 36:40, 27:29) įveikė Jutos „Jazz“ (4/3) krepšininkus.

D.Rose‘as po rungtynių aikštę paliko su ašaromis, o iš tribūnų jis girdėjo „MVP“ skanduotes. 30 metų gynėjas beveik visą savo karjerą yra kamuojamas traumų.

Krepšininkas 34 taškus įmetė antroje pusėje, iš jų 15 surinko atkakliame ketvirtajame kėlinyje.

D.Rose‘as iš viso per 41 minutę pataikė 19 metimų iš 31, atkovojo keturis kamuolius ir atliko šešis rezultatyvius perdavimus.

Likus žaisti 30 sekundžių gynėjas išvedė „Timberwolves“ komandą į priekį, o likus 13,8 sekundžių pataikė abu baudos metimus ir didino klubo pranašumą iki trijų taškų.

Vienas svarbiausių D.Rose‘o metimų buvo tritaškis iš aikštės krašto. Šis metimas išlygino rezultatą ties 119 taškų ir juo pakartojo karjeros rezultatyvumo rekordą, kuris buvo 44 taškai.

„Timberwolves“ komanda žaidė be žvaigždės Jimmy Butlerio, rungtynes dar praleido gynėjai Jeffas Teague‘as ir Tyusas Jonesas.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 26 (3/5 trit.), Rudy Gobertas 22 (13 atk. kam.), Jae Crowderis 18, Derrickas Favorsas ir Dante‘as Exumas po 14, Joe Inglesas 13.

„Timberwolves“: Derrickas Rose‘as 50, Karlas-Anthony Townsas 28 (16 atk. kam.), Andrew Wigginsas 19, Tajus Gibsonas ir Joshas Okogie po 10.