Stephenas Curry | Scanpix nuotr.

Stephenas Curry per tris kėlinius pelnė 51 tašką ir atvedė Oklando „Warriors“ (4/1) komandą į triuškinamą pergalę.

Steve‘o Kerro auklėtiniai namuose 144:122 (46:37, 34:34, 35:26, 29:25) įveikė Vašingtono „Wizards“ (1/3) krepšininkus.

„Warriors“ įžaidėjas tiek taškų įmetė vos per 32 žaidimo minutes. Krepšininkas pataikė keturis dvitaškius iš aštuonių, 11 tritaškių iš 16 ir visus dešimt baudų metimus.

Krepšininkas šeštą kartą savo karjeroje realizavo 11 tritaškių. Daugiau nėra nei vieno NBA žaidėjo, kuris tai būtų padaręs daugiau nei vieną kartą.

Jis vien pirmajame kėlinyje pelnė 23 taškus ir įmetė penkis tritaškius. Gynėjas dar turėjo 2 minučių 24 sekundžių atkarpą, per kurią surinko 16 taškų.

S.Curry karjeros taškų rekordas yra 54 taškai.

Krepšininkas pagal per karjerą pataikytus tritaškius (2 154) pakilo į penktąją vietą, jis aplenkė Jamalą Crawfordą.

Snaiperiui puikiai talkino K.Durantas, kuris per 32 minutes pelnė 30 taškų, atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Oklando komanda rungtynių pradžioje didesnio nei vieno taško deficito neturėjo ir nuo pirmojo kėlinio vidurio pirmavo iki mačo pabaigos.

Vienu metu komandas skyrė 27 taškai.

„Warriors“: Stephenas Curry 51 (11/16 trit.), Kevinas Durantas 30 (13/18 met., 8 atk. kam.), Klay Thompsonas 19, Shaunas Livingstonas ir Jordanas Bellas po 8, Quinnas Cookas 7.

„Wizards“: Bradley Bealas 23, Kelly Oubre 17, Markieffas Morrisas 14, Johnas Wallas 13, Otto Porteris 12, Jeffas Greenas 10, Austinas Riversas 9.

white mamba
2018-10-25 17:51:39
puolimo monstras
quNNcy
2018-10-25 15:21:24
Man idomu ka administracija veikia ir kodel tam tikru asmenu neblokuoja,ateini pasiskaityt naujienu ir matai kaip jaunuoliai vienas kita pimpalais seria ir tt... subrendes normalus zmogus,tokiu sh nerasines,kartais atrodo kad pataikai i niolikiniu puslapi kur vienas uz kita geresni,darykit tvarka bent jau minimalia

O i tema snekant,tai uzbombino trajakais kaip reikalas,puikus pasirodymas :)
to val - kodel manai kad daugelis selejasi del lbj ar tu paciu gsw? kad vel jie ziedus laimes didziausia tikimybe ir nieko nebestebina,o del lbj jei butu reikeja ziedu i LAL butu nejas,aiksteleje jam nieko irodinet nebereikia,asmeniskai as uz utah dar nuo malaunes ir stoktono dueto
Nnh
2018-10-25 17:16:54
Reiktu blokuot kommentatorius kurie vartoja keiksmazodzius administrasija kalta
val
2018-10-25 09:17:44
nepavydekit piderasteliai,nors ir po 300tegul renka.lebeibiai ir seip visokie atrofave verkia.Galesit verkt kaip GSW vel champai bus o durantas MVP
hmm
2018-10-25 12:45:38
Piderasteli niekas apie tavo GSW nesneka,tegu jie tampa cempai,px...snekama apie "moteriskejancia" NBA...ir tai pastebima ne tik siose rungtynese...pasidazyk lupas, rura prasiplauk ir marsh darban i stoti!!!
to hmmm
2018-10-25 13:05:35
Uzdaryk savo jovala motpisi.nebepisk savo motinos ir nebezagink seses viešuose vietose.Kraujomaišos perpistas nevisproti.Dabar greitai lenkiesi ir ciulpi byrkas visiems šiauliu vierhams.Aaaaatlrgirdi pydere apvemtas supuvusiais vemalais?!!!!
Kindziulis
2018-10-25 08:53:24
LaVaro itaka... :DDD
aaa
2018-10-25 08:33:54
po 260 tasku per zaidima renka komandos ir jau ne pirmas kartas :D kas vyksta su nba
Boxxer
2018-10-25 09:10:23
O tai jum sikna labai skauda nuo to? Ble gi iveda 14 sekundziu taisykle ir daugiau ataku.
LD
2018-10-25 11:04:27
anksciau tokiais rezultatais baigdavo all star varzybos kur specialiai niekas nesigina ir tik meto nesamones :D :D
Lova
2018-10-25 11:29:57
NBA treneriai kai kurių komandų šnekėjo kad teisėjai nesąmones traktuoja kiekviena preselitima traktuoja,ginibinio stiliaus krepšininkai greit bus nereikalingi.
G3
2018-10-25 11:39:24
Prasti dalykai vyksta. Žaidimas be jokios ginybos ir neleidžiamas betkoks fizinis kontaktas teisėjų. Kuo toliau, tuo labiau "soft" lyga darosi. Jei taip ir toliau tai NBA nelabai skirsis ir nuo WNBA... Nors Eurolygoj žaidėjų lygis ir žemesnis, bet pačios rungtynės žymiai patrauklesnės akiai, nes matai rimtą kovą, o ne apšilimo lygio varžymąsi...

04-22 „Lietkabelis“ 17:00 „Neptūnas“
04-22 „Skycop“ 18:15 „Šiauliai“
04-24 „Žalgiris“ 18:50 „Dzūkija“
04-24 „Rytas“ 19:00 „Pieno žvaigždės“

04-23 Kauno „Žalgirs“ 20:00 Stambulo „Fenerbahče“
04-23 Atėnų „Panathinaikos“ 21:00 Madrido „Real“
04-24 Vitorijos „Baskonia“ 21:30 Maskvos CSKA
04-24 „Barcelona“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“