73
Atsinaujins po sek
„Neptūnas“
Rondo ir Paulas | Scanpix nuotr.

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) lygos rungtynėse tarp Los Andželo „Lakers“ ir Hjustono „Rockets“ kilo konfliktas, kurio metu į atlapus kibo Rajonas Rondo ir Chrisas Paulas.

Hjustono klubas nusprendė nusiųsti NBA lygos atstovams vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip R.Rondo spjovė C.Paului tiesiai į veidą, o netrukus kilo muštynės – „Rockets“ žvaigždė po šio akibrokšto pastūmė savo varžovą, kuris smogė atgal.

Jau anksčiau rašėme, kad po šio konflikto buvo iš aikštės išvaryti R.Rondo, C.Paulas ir Brandonas Ingramas. Tuo tarpu veiksmą stebėjęs LeBronas Jamesas stengėsi atitraukti C.Paulą nuo įvykių sūkurio. Rungtynes arenoje stebėjo ir už bausmes krepšininkams atsakingas Kiki Vandeweghe.

Šis incidentas kilo ketvirtajame kėlinyje likus žaisti kiek daugiau nei keturioms minutėms ir „Rockets“ tuo metu turėjo vieno taško persvarą 109:108 bei vėliau laimėjo šią dvikovą 124-115.