Jerebko  | Scanpix nuotr.

Jerebko | Scanpix nuotr.

Oklando „Warriors“ (2/0) komanda panaikino 16 taškų deficitą ir Jonas Jerebko paskutinę sekundę išplėšė NBA čempionams pergalę.

Steve‘o Kerro auklėtiniai svečiuose 124:123 (32:34, 37:47, 28:22, 27:20) įveikė Jutos „Jazz“ (1/1) krepšininkus.

Kevinas Durantas likus žaisti 2,4 sekundėms prametė pro šalį, tačiau tada kamuolį į krepšį pamušė ir pergalingus taškus pelnė iš Švedijos kilęs J.Jerebko.

Puolėjas vasarą būtent iš „Jazz“ persikėlė į „Warriors“.

„Warriors“ gretose spindėjo K.Duranto ir Stepheno Curry duetas. Pirmasis pelnė 38 taškus, o antrasis – 31 tašką.

Oklando klubas 16 taškų deficitą turėjo trečiajame kėlinyje, o ketvirtojo pradžioje komandas dar skyrė dviženklis taškų skaičius.

Tačiau K.Durantas likus 6:37 minutei išvedė „Warriors“ į priekį 112-111 ir po to iki mačo pabaigos pirmaujanti komanda keitėsi kelis kartus.

„Jazz“ šiąnakt pataikė 19 tritaškių iš 46, iš jų septynis įmetė Joe Inglesas.

„Warriors“: Kevinas Durantas 38 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Stephenas Curry 31 (8 rez. perd.), Draymondas Greenas 14 (9 atk. kam.), Klay Thompsonas 12, Jonas Jerebko 10, Shaunas Livingstonas 8, Damianas Jonesas ir Kevonas Looney po 4.

„Jazz“: Joe Inglesas 27 (7/11 trit.), Donovanas Mitchellas 19, Jae Crowderis 17, Rudy Gobertas 16 (11 atk. kam.), Ricky Rubio (10 rez. perd.) ir Dante Exumas po 13, Georgesas Niangas 8.

white mamba
2018-10-20 23:00:29
bl durantula tai monstras
oki
2018-10-20 08:43:42
vaaaa taaaaaip va! Judu kaip kevinas diurantas bytai is atlantos.GSW 2018-19 Nba champions.Finals MVP back to back to back Kevin Durant x3-time.Madafakaaaaaa