Ante Tomičius | Scanpix nuotr.

Ante Tomičius | Scanpix nuotr.

„Barcelona Lassa“ namuose 83:73 (26:17, 18:19, 21:18, 18:19) nugalėjo Miuncheno „Bayern“ klubą ir Eurolygoje į savo sąskaitą įsirašė pirmąją pergalę.

„Barcelona Lassa“ rungtynes pradėjo užtikrintai ir sužaidus beveik septynias minutes susikrovė dviženklį pranašumą 19:8. Svečiai trečiajame kėlinyje sugebėjo priartėti prie savo varžovų 50:55, tačiau tada katalonai atsakė spurtu 10-4 ir vėl nutolo 65:54. „Barcelona Lassa“ per likusį laiką iniciatyvos iš savo rankų nepaleido ir Eurolygoje iškovojo pirmąją pergalę rezultatu 83:73.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas per beveik 26 minutes pelnė 12 taškų (3/4 dvit., 1/2 trit., 3/4 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Barcelona Lassa“ ekipoje rezultatyviausias buvo Ante Tomičius, kuris pelnė 18 taškų (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Chrisas Singletonas pridėjo 15, Jaka Blažičius – 11, Pierre’as Oriola – 10.

„Bayern“: Maodo Lo – 16 (4/4 dvit., 3 rez. perd.), Vladimiras Lučičius – 12 (4 atk. kam.), Danilo Barthelis – 11.  

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2018/2019

01-19 „Juventus“ 17:00 „Šiauliai“
01-19 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Dzūkija“
01-19 „Neptūnas“ 17:00 „Skycop“
01-20 „Rytas“ 17:20 „Lietkabelis“
01-20 „Žalgiris“ 17:20 „Nevėžis“

Eurolyga 2018/2019

01-24 Stambulo „Fenerbahce“ 19:30 Pirėjo „Olympiakos“
01-24 Tel Avivo „Maccabi“ 21:30 Atėnų Panathinaikos
01-24 Milano „AX Armani Exchange“ 21:45 Kauno „Žalgiris“
01-24 Madrido „Real“ 22:00 Stambulo „Anadolu Efes“
01-25 Maskvos srities „Chimki“ 19:00 Miuncheno „Bayern“
01-25 Stambulo „Darussafaka“ 19:15 Vitorijos „Baskonia“
01-25 Podgoricos „Budučnost“ 20:00 Las Palmo „Gran Canaria Herbalife“
01-25 „Barcelona“ 22:00 Maskvos CSKA
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Šeš 01-19 Wolverhampton … 14 : 30 Leicester City
Šeš 01-19 Southampton 17 : 00 Everton
Šeš 01-19 Watford 17 : 00 Burnley
Šeš 01-19 Newcastle United 17 : 00 Cardiff City
Šeš 01-19 Manchester United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 01-19 AFC Bournemouth 17 : 00 West Ham United
Šeš 01-19 Liverpool 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 01-19 Arsenal 19 : 30 Chelsea
Sek 01-20 Huddersfield Town 15 : 30 Manchester City
Sek 01-20 Fulham 18 : 00 Tottenham Hotspur
Tvarkaraščiai

Pasaulio U-20 II diviziono A grupės ledo ritulio turnyras

01-19 Didžioji Britanija 13:00 Ispanija
01-19 Lietuva 16:30 Korėja
01-19 Estija 20:00 Rumunija

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141